Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Julia Oskerova, před 16 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, před 19 hodinami
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Zdravím dievčatá, dnes nevarím, je príliš horúco. Mala som…“ Julia Oskerova, před 16 hodinami
„Ja som ovocnu kyticu objednal zene minuly rok na vyrocie…“ maximilianx33, před 19 hodinami
„Hezký den dnes zeleninová polévka se žampiony a grilovaná…“ Simona Skolakova, před 20 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
8. 8. 2024 16:40
Děvčata, vy dnes stávkujete? Tedy kromě Věrky, ta se dovolenkuje. Že bych se připojila.
8. 8. 2024 00:09
u nas dnes jeste kvetakova polevka a pizza z restaurace a meloun.
Verunko dik za informace o repiku. Musela jsem se podivat jak vypada, to jsem zapomela. Nasla jsem fotku , co roste zde. Myslim ze je to repik.
Marcelko stravit den u vody me letos chybi a pocasi je jak delane na vodu. Hlavne ze jste si to hezky uzili.
Anicko doufam ze je jiz u Tebe lepsi a usta se hoji.
7. 8. 2024 17:36
7. 8. 2024 16:12
Pěkný večer všem, my jsme dnes oběd měli až jako večeři, protože jsme skoro celý den byli na koupališti. Šišky s mákem a švestkovými povidly.
7. 8. 2024 14:12
7. 8. 2024 10:44
7. 8. 2024 10:43
7. 8. 2024 10:09
Zbytek fleků jim dám domů a finito
7. 8. 2024 10:06
7. 8. 2024 09:01
Aničko Zlaťoušek je opravdový poklad,no musí být doma zásobička,že
7. 8. 2024 08:56
7. 8. 2024 04:23
6. 8. 2024 18:51
Anicko myslim ze hermanek pomuze!
6. 8. 2024 18:23
Dobrý večer všem
6. 8. 2024 16:55
Odpoledne jel do zásilkovny pro balíček.Koupil mi 4 hrnky na čaj,měla jsem stejný,ale praskl a mám v něm kytku.Tak jsem mu řekla a´t se cestou staví pro pečivo,aby ráno nemusel.Co myslíte že k těm 6 rohlíkům přibral.Přikládám fotku.Myslela jsem,že mě trefí,ale vynadat jsem mu nemohla
Přeji vám všem hezkou pohodu ať budete v práci,doma nebo na dovolené
p.s. to na fotce není polévka prdelačka,to je ta kaše
Předchozí 1 … 491 492 493 494 495 … 2913 Další