Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Julia Oskerova, před 15 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, před 18 hodinami
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Zdravím dievčatá, dnes nevarím, je príliš horúco. Mala som…“ Julia Oskerova, před 15 hodinami
„Ja som ovocnu kyticu objednal zene minuly rok na vyrocie…“ maximilianx33, před 18 hodinami
„Hezký den dnes zeleninová polévka se žampiony a grilovaná…“ Simona Skolakova, před 19 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
6. 8. 2024 10:08
6. 8. 2024 08:46
6. 8. 2024 08:00
6. 8. 2024 07:08
6. 8. 2024 07:05
Než odjedeme musím spotřebovat veškerou zeleninu. Tak jsem včera k večeři udělala lečo. Já s bramborem, manžel s chlebem. Zbytek dostal zet
Na zítra jsem uvařila krásný vonavý domácí uzený bůček. Co s vývarem, do mrazáku se mi nevešel. Manžel zelnačku nechtěl. Soused večer přinesl mističku lišek ( jiné houby prý nerostou ).
Tak vařím z vývaru něco jako bramboračku. Bude k obědu, trošku dostane zet a zbytek sousedi
Ještě nám na dnešek zbyly včerejší kostky
Přeji vám všem krásný den
5. 8. 2024 23:54
vsichni z Toronta se prijeli podivat na dedu. Nejprve jsem trochu panikovala a potom jsme se dali s dcerou do vareni. Tak to slo rychle. Delali jsem hovezi kostky na slanine a zampionech. Recepise je zde z Topek, vsichni ho maji radi. Pro dezert si dojeli, zmrzlinu.
Pred chvili odjeli na chatu a stavi se zde az pojedou za par dni domu.
Anicko moc preji at se Ti to v ustech hoji co nejrychleji, toto neni zrovna moc prijemne
5. 8. 2024 18:27
5. 8. 2024 15:43
Jůlinko,vidím,že jsou všechny mamky stejné
Stáničko,květák i koláč vypadá pěkně,určitě jste si pochutnali
Věruško,pěkně jsi to uvařila
Simuško i u vás bylo pěkně sestavené meníčko
To jen já jsem dnes jenom snídala...byla jsem na 9 dopoledne trhat zuby a myslím,že mi bude hnusně ještě i zítra
Včera navečer jsem na dnešek dělala v pečence špekáčky na zelenině a nakonec jsme je až na 3 kousky snědli k večeři
Mějte se tady všechny moc hezky a mlsejte i za mě
5. 8. 2024 10:58
5. 8. 2024 09:44
4. 8. 2024 23:45
u nas dnes kvetakovy steak, a kukurice. Upekla jsem u nas moc oblibeny kolac s jablkovou naplni.
Udelala jsem to hned rano, mame jeste stale velka tepla, stale pres 30 stupnu, ale zitra se ma snad jiz ochladit.
Mate zde krasne navareno
4. 8. 2024 17:59
4. 8. 2024 17:38
Opět jste všechny přichystaly samé dobré věci
Mějte se pěkně a kdo zítra musíte do práce,tak se na to dobře vyspěte
4. 8. 2024 16:48
4. 8. 2024 11:13
Předchozí 1 … 492 493 494 495 496 … 2913 Další