Šneky z listového těsta-rychlé

Suroviny

listové těsto
ostrý kečup
tvrdý sýr
šunkový salám
grilovací koření
oregáno
bazalka
vejce na potření

Postup přípravy receptu

 1. Listové těsto rozválíme, potřeme ostrým kečupem a poklademe na něj salám, poté posypeme nastrouhaným sýrem a posypeme grilovacím kořením (místo grilovacího koření můžeme dát jen bazalku nebo oregano).

 2. Takto připravené listové těsto srolujeme do rolády a nakrájíme na kolečka. Jednotlivá kolečka pokládáme na předem vymazaný plech a dáme upéct.

Poznámka od kuchařky

Jednoduché a moc dobré :)

Komentáře k receptu Šneky z listového těsta-rychlé

 • Veroly Veroly

  Bohužel už tu mám svůj velmi podobný (stejný) recept, tak souhlasím s tím, že je tento recept zbytečný, ale věřím, že se stane, pokud autor nepoužije vyhledávání receptů :-(

  Odpovědět

 • Merylas Merylas (moderátorka)

  Janca Lokajova, před vložením nového receptu by se měl každý snažit použít vyhledávání, jestli tady už stejný recept není;-) A o zkopírovaném fotu jsem už psala u jiného Tvého receptu.

  Odpovědět

 • happy.lenulka happy.lenulka

  je to dobrůtka, znám a dělám často, ale jak už se tu napsalo, tak těchto receptů jsou tu stovky;-)

  Odpovědět

 • maris maris

  Jani, http://recepty.vareni.cz/sneci-z-listoveho-testa/f..., jestli to není na Vaření Tvá fotka nebo jestli nemáš svolení autora, tak ji, prosím, odsud odstraň.

  Odpovědět

 • sandra sandra(neregistrovaná)

  Další zkopírovaná fotka. Je na webu Vareni.cz. Že ti to není blbý, to už je dneska druhá.:no:

  Odpovědět

 • chocolate chocolate(neregistrovaný)

  Grylovací?;-)
  Recept je dobrý, ale je tu snad stokrát Jančo.

  Odpovědět

Tématické fráze: rychlé dobroty listové těsto rychle recepty z listoveho testa šneci z listového těsta rychlé moučníky z listového těsta rychlé listové těsto šneky z listoveho těsta listové těsto recepty recept na rychle listove testo rychlý moučník z listového těsta recept na šneky z listového těsta recepty z listoveho testa listové těsto rychle šneky z listového těsta recepty něco z listového těsta listoví šneci rychle recepty šnek z listového těsta listové šneky neco s listoveho testa neco dobreho z listoveho testa