Dárky

Suroviny

3 tavené smetanové sýry
šunka (na nakrájení a plátková)
jarní cibulka
korbačiky

Postup přípravy receptu

 1. Tavený sýr smícháme s najemno nakrájenou šunkou (10dkg) a jarní cibulkou.

 2. Na plátek šunky dáme lžíci pomazánky.
  Pomazánku do šunky zabalíme a pod balíček vsuneme rozpletený korbáčik. Oba konce korbáčiku zvedneme a překřížíme . Balíček otočíme a uděláme uzlík. Místo šunky můžem použít i měkký plátkový sýr.

 3. Měšce uděláme tak, že zvedneme všechny čtyři rohy šunky a korbáčikem svážeme k sobě.

 4. Hotové výrobky položíme třeba na chleba, tousty nebo na půlku bulky.

Poznámka od kuchařky

Zdroj: Receptíky pro kuchtíky

Komentáře k receptu Dárky

 • zujali zujali

  Vynikající nápad. Ukládám a vyzkouším :-):yes:

  Odpovědět

 • danielle72 danielle72

  Tak jsem se těšila, že udělám na večeři překvapení. Nevím, asi to bude nekvalitními korbáčky, ale: skoro každý se při rozmotávání roztrhl, navíc byly velmi měkké, takže mašličku jsem na měšcích nevytvořila ani náhodou. Byla jsem ráda za obyčejný uzlík, a i tak - výsledek ostatně vidíte sami.
  Výrobu balíčků jsem proto raději vzdala; tak dlouhé "provázky" jsme zkrátka z korbáčiků neudělala. Recept je to pěkný, ale je třeba důkladně vybírat suroviny, případně místo korbáčiků pouít na svázání pažitku. ;-)

  Odpovědět

Tématické fráze: šunka jako dárek vyroba korbáčiku součet čísel korbáčik jak vyrobit korbačiky recept na vyrobu korbaciku šunka dárek recepty z korbaciku šunkový dárek recepty dárky výroba gorbaciku výrobky z korbačiku sumku jako darek dárek s receptem recept z korbáčiků výroba korbáčiků recept dárek ze šunky dárek šunka šunka jsko darek fotky housenek na slunečnici dárky z korbáčiků