Slaný dort - salámový

Ivet94 Kuchařka: Ivet94

Studená kuchyně 3 názory

Suroviny

Toustový chléb
pomazánky
plátkové sýry
různé druhy salámů
šunka
zelenina
ovoce - na ozdobení
Recept si zatím oblíbilo 5 kuchařů

Postup přípravy receptu

  1. Nejdříve uděláme první ´´patro´´ a to tak, že vedle sebe položíme toustový chléb. Já dělala 3 na 3 (tedy položit 9 chlebů) a ještě jsem dávala na střídačku tmavý chléb a světlý (ale to nakonec stejně není vidět :)). Chleby jsem potřela domácí sýrovou pomazánkou.

  2. Na pomazánku jsem položila šunky a salámy. Poté přijde další patro toustových chlebů. Tentokrát jsem ho potřela domácí salámovou pomazánkou a pokryla různými druhy sýrů.

  3. Poté jsem dala další patro chlebů a zase namazala sýrovou pomazánkou.

  4. Celý takhle namazaný dort jsem pokryla sýrem i po stranách, krásně na pomazánce sýr drží.

  5. A pak už jen ozdobila :) Můžete použít vše co vás napadne - např. rajčátka, cibulky, papriku, hroznové víno, olivy, kukuřičky, hermelín..podle chuti :)

Poznámka

Pro přítelova taťku :)

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 6 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Slaný dort - salámový

Tématické fráze: salámovy dort pro muže salámové dorty a postupy jak udělat salámový dort salamové dorty salamovy dort salámové dorty recepty salámové dorty pro muže slaný dort recept top recepty salámový dorty salámové dorty fotogalerie salámový dort s postupem recept na salámový dort levny slany dort slaný dort salámovy dort recept salámový dort fotogalerie domácí slaný dort salamovy dort prsa dort salámový salamovy dort postup