Hermelínový salát s majonézou

Suroviny

1 sýr Hermelín
majonéza
sůl
pepř
mletá sladká paprika

Postup přípravy receptu

 1. Do misky dáme vychlazený Hermelín nastrouhaný na hrubém struhadle, přidáme dvě lžíce majonézy, mletou papriku, sůl a pepř.

 2. Nakonec ozdobíme čerstvou petrželkou nebo pažitkou.

Komentáře k receptu Hermelínový salát s majonézou

 • Lenunka Lenunka (moderátorka)

  toprecepty.cz: Děkuji za vysvětlení:-)

  Odpovědět

 • Lenunka: Videorecepty natáčíme v jednom místě a v jednotném formátu, zatím tato funkce není pro uživatele. Starší recepty natáčíme pro ještě názornější ukázku postupu přípravy ;-)

  Odpovědět

 • magdalenka magdalenka (moderátorka)

  Lenunka: Svoje otázky napíš adminom - kontakty máš dole. Určite ti dajú odpoveď.

  Odpovědět

 • Lenunka Lenunka (moderátorka)

  mě by zajímalo pár věcí:
  proč se mě jako běžnému smrtelníkovi nikde nezobrazí možnost přidat videorecept nebo proč některé starší recepty jsou natočeny jako "videorecepty", i když je zjevně vaří někdo jiný než autor, který o tom nemá zřejmě ani ponětí.
  Díky za vysvětlení:-)

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

Tématické fráze: domácí hermelínový salát recept hermelínový salát hermelinovy salat recept recept na hermelínový salát recepty hermelínový salát domací hermelínový salát saláty s majonézou hermlinovy salát s majonézou hermelín salat recept na hermelinivy salat rychlá domácí majonéza videorecept hemelinový salát s majonézou hermelín saláty hermelynovy salát s majonézou hermrlínový salát s majonézou hrmelinovy salát s majonézou hermelinovi salát hermelínový salát hermelinivy salát hermelínový sakát