Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

NOVINKA: Naše chalupářská kuchařka

Koupit za 399 Kč

Teplé nápoje pro chladné dny. Recepty nejen na zahřátí
Pixabay

Jakmile klesnou teploty a nastanou chladné večery i dny, balíme se do teplejších svršků a máme chuť na teplé nápoje, které nás zahřejí. Můžeme se inspirovat bohatou databází našich receptů.

S přicházejícím chladným počasím obvykle přichází také chuť na teplé nápoje. Nejpopulárnějším je zcela jistě čaj, který nemusíte nutně kupovat. Není nic snazšího než si vyrobit domácí třeba ze… Podívejte se na všechny teplé nápoje.

Káva

Káva je pro asi většinu lidí každodenní běžný nápoj, ale můžeme i experimentovat s chutěmi a při zvláštních příležitostech připravit i kávové speciality, kterými potěšíme rodinu či návštěvy.

Čaj

Typickým domácím čajem v tomto období je pečený ovocný čaj. Skvělý je i zázvor, citron a bylinky, kterými své teplé nápoje ochutíme.

Ovocné nápoje a punče

...mohou být i zcela bez alkoholu, jen chuť horké ovocné šťávy doplněná jemným kořením. Je to velmi vhodný nápoj i pro děti.

Mléčné nápoje

Horká čokoláda nebo kakao dokážou vyčarovat hřejivou pohodu už jen svou vůní. Můžeme je doplnit kopečkem šlehačky.

Alkoholické nápoje

Většinu jich známe z horských hotelů a kiosků, kde se jimi necháváme zahřívat při zimních sportech. Ale i doma po příchodu z procházky si můžeme některý z dobrých nápojů snadno připravit.

Teplé nápoje umí zahřát nejen ruce, ale prohřát i tělo. Tak ať je vám celé chladné období hezky teplo!

 

Komentáře

Nejsou zde žádné komentáře.

Přidat komentář

Přidat komentář

Další tipy a triky