uvařila 3. 3. 2010 10:16
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
uvařila 3. 3. 2010 10:16
uvařila 3. 3. 2010 10:16
uvařila 3. 3. 2010 08:35
uvařila 3. 3. 2010 07:20
uvařila 3. 3. 2010 07:14
uvařila 3. 3. 2010 00:12
uvařila 3. 3. 2010 00:06
uvařila 2. 3. 2010 20:43
uvařila 2. 3. 2010 20:42
uvařila 2. 3. 2010 20:26
uvařila 2. 3. 2010 20:23
uvařila 2. 3. 2010 18:40
uvařila 2. 3. 2010 18:39
uvařila 2. 3. 2010 18:39
uvařila 2. 3. 2010 18:39
uvařila 2. 3. 2010 18:26
uvařila 2. 3. 2010 18:25
uvařila 2. 3. 2010 18:25
uvařila 2. 3. 2010 17:49
pridáme tahinu, ktorú sme si pripravili podľa bodov 17-21 - množstvo podľa vlastnej chuti a všetko zmiešame
uvařila 2. 3. 2010 17:48
pridáme nadrobno nakrájanú petržlenovú vňať
uvařila 2. 3. 2010 17:47
k nemu pridáme nadrobno nakrájanú paradajku
uvařila 2. 3. 2010 17:46
upečené mäsko vyberieme z rúry a dáme do mištičiek
uvařila 2. 3. 2010 17:46
všetko dobre premiešame, kým nám nevznikne jednotná hmota
uvařila 2. 3. 2010 17:45
pridáme 2-3PL vody