uvařila 9. 2. 2010 20:19
připraveno na zapečení
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
uvařila 9. 2. 2010 20:19
připraveno na zapečení
uvařila 9. 2. 2010 20:18
uvařila 9. 2. 2010 20:16
hotovo
uvařila 9. 2. 2010 20:15
zalito protlakem
uvařila 9. 2. 2010 20:14
smažíme
uvařila 9. 2. 2010 19:50
Dělala jsem jako osmičku naší tetě, která slavila osmdesátku. Bohužel foceno mobilem
uvařila 9. 2. 2010 19:49
uvařila 9. 2. 2010 19:40
uvařila 9. 2. 2010 19:34
uvařila 9. 2. 2010 19:34
uvařila 9. 2. 2010 19:33
uvařila 9. 2. 2010 19:16
osmažená růžička zespod už bez niti
uvařila 9. 2. 2010 19:10
Vykrojení základního tvaru lístečku z cuktety
uvařila 9. 2. 2010 19:08
zpevnění nití
uvařila 9. 2. 2010 19:07
uvařila 9. 2. 2010 19:06
lístečky a vnitřní hranolek
uvařila 9. 2. 2010 19:06
tvoření lístečků škrabkou
uvařila 9. 2. 2010 19:06
uvařila 9. 2. 2010 18:55
uvařila 9. 2. 2010 18:47
uvařila 9. 2. 2010 18:44
uvařila 9. 2. 2010 18:43
uvařila 9. 2. 2010 18:43
uvařila 9. 2. 2010 18:42