uvařila 9. 2. 2010 22:15
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
uvařila 9. 2. 2010 22:15
uvařila 9. 2. 2010 22:15
uvařila 9. 2. 2010 21:29
uvařila 9. 2. 2010 20:37
detail
uvařila 9. 2. 2010 20:36
uvařila 9. 2. 2010 20:34
uvařila 9. 2. 2010 20:34
uvařila 9. 2. 2010 20:33
s krůtí klobáskou jako Šklebíci
uvařila 9. 2. 2010 20:32
plněno šunkou a korbáčkem
uvařila 9. 2. 2010 20:30
detail
uvařila 9. 2. 2010 20:30
uvařila 9. 2. 2010 20:21
na řezu
uvařila 9. 2. 2010 20:21
uvařila 9. 2. 2010 20:19
připraveno na zapečení
uvařila 9. 2. 2010 20:18
uvařila 9. 2. 2010 20:16
hotovo
uvařila 9. 2. 2010 20:15
zalito protlakem
uvařila 9. 2. 2010 20:14
smažíme
uvařila 9. 2. 2010 19:50
Dělala jsem jako osmičku naší tetě, která slavila osmdesátku. Bohužel foceno mobilem
uvařila 9. 2. 2010 19:49
uvařila 9. 2. 2010 19:40
uvařila 9. 2. 2010 19:34
uvařila 9. 2. 2010 19:34
uvařila 9. 2. 2010 19:33