Články

 • Půlroční poděkování autorům receptů: Bez vás by to nechutnalo!

  Půlroční poděkování autorům receptů: Bez vás by to nechutnalo!

  19. 6. 2021 Ostatní toprecepty.cz

  Uteklo to rychle! Rok 2021 už je v polovině, která byla plná skvělých chutí a vůni i díky vám, autorům receptů na našem webu. Vážíme si vaší práce, a proto bychom těm nejpilnějším z vás chtěli touto cestou poděkovat za přízeň, kterou nám, jak doufáme, zachováte i v dalším období.

 • 5 návodů na jedlé dárky

  5 návodů na jedlé dárky

  5. 11. 2018 Ostatní toprecepty.cz

  Říká se, že vlastnoručně vyrobený dárek v sobě nese srdce dárce. Navíc jedlé dárky se hodí na každou příležitost od obyčejné návštěvy až po Vánoce. Stačí pár ingrediencí, trocha času, snahy a jídlo proměníte v krásné osobní dárky - výjimečné, kvalitní a užitečné.

 • Je možné mlsat zdravě a výživně?

  Je možné mlsat zdravě a výživně?

  19. 10. 2018 Ostatní toprecepty.cz

  Sto lidí, sto chutí. Jistě toto české rčení znáte. Každý člověk může mít rád jinou chuť – někdo preferuje chuť slanou, jiný pálivou a někdo má rád chuť sladkou. Mlsat je třeba, nejen kvůli tomu, že se nám tím často podaří uklidnit své emoce a uděláme si čas sami pro sebe. Mlsat lze i zdravě a s ohledem na životní prostředí. Zkuste…

 • Cottage, odlehčená svačinka i hlavní chod

  Cottage, odlehčená svačinka i hlavní chod

  8. 10. 2018 Ostatní toprecepty.cz

  Cottage, jen když si jej člověk dá na lžičku, má z něj a hlavně ze sebe dobrý pocit. Jedná se o čerstvý, lehký a jemný sýr. Lahodná sýrová zrnka jsou obalená ve sladké smetaně… Právě tato kombinace vyhovuje milovníkům svěžích čerstvých sýrů.

 • Odměnění nejaktivnějších uživatelů

  Odměnění nejaktivnějších uživatelů

  1. 10. 2018 Ostatní toprecepty.cz

  Jak už to na Topreceptech chodí, znovu odměňujeme ty nejaktivnější z vás. Speciálním algoritmem, který zohledňuje počet přidaných receptů, jejich počet zobrazení, kladná hodnocení, sdílení na FB atd. jsme vybrali 20 z Vás, kteří dosáhli za posledních 6 měsíců nejvíce bodů. Aby každý dostal to, co opravdu využije, každý jeden bod si…

 • Kupte si čerstvé ovoce a zeleninu

  Kupte si čerstvé ovoce a zeleninu

  25. 9. 2018 Ostatní toprecepty.cz

  Dnes už každý ví, že pro přípravu jídla jsou nejlepší čerstvé a lokální suroviny. Občas je ale obtížné takové zboží sehnat. Díky webu www.sousedovazahrada.cz je to nyní o něco snazší.

 • Rodinné recepty vyhrávají v soutěži s TESCO. Podělte se o svůj recept a vyhrajte zajímavé ceny

  Rodinné recepty vyhrávají v soutěži s TESCO. Podělte se o svůj recept a vyhrajte zajímavé ceny

  6. 8. 2018 Ostatní toprecepty.cz

  K příležitosti 100 letého výročí vzniku Československa, se Tesco rozhodlo pro uspořádání soutěže s tradičními recepty. Soutěžte se svými nejlepšími recepty a vyhrajte poukázky na nákup v obchodech Tesco, nebo o umístění vašeho receptu v nově připravované kuchařce.

 • Nejlepší kuchaři za poslední 3 měsíce

  Nejlepší kuchaři za poslední 3 měsíce

  2. 8. 2018 Ostatní toprecepty.cz

  Vracíme se k měsíční soutěži, kde vždy odměníme ty nejlepší kuchaře a kuchařky na našem portálu TopRecepty.cz. O umístění rozhoduje několik kritérií, například počet přidaných receptů v daném měsíci, počet přidaných fotografií k receptům, průměrná návštěvnost receptů, jejich sdílení na Facebook apod. Tentokrát jsme šli lehce do minulosti…

 • Zajdeme na jedno? Kafe?

  Zajdeme na jedno? Kafe?

  28. 7. 2018 Tipy a triky AnnaPetra

  Boom kávové kultury zasáhl před pár lety Česko jako lavina a od té doby se přes nás valí. A nám ta káva samozřejmě chutná, ale ne, já nejsem hipster, já taky ne, aha. Ještě aby věta „Zajdeme na kafe?“ nahradila naše „Zajdeme na jedno?“! A tak to kafíčko milujeme a hejtujeme, hlavně se chceme něčím nakopnout, nebo zklidnit, nebo prostě a…

 • Octů je několik druhů. Umíte je správně používat?

  Octů je několik druhů. Umíte je správně používat?

  25. 6. 2018 Ostatní toprecepty.cz

  Při přípravě pestrých pokrmů by ve vaší kuchyni nemělo chybět několik druhů octa. Každý má jinou chuť, a proto se hodí i do jiných receptů. Jak se v octech vyznat a použít je tak, aby jídlo doladily co nejlépe?

 • Večerní škola pro grilováním postižené

  Večerní škola pro grilováním postižené

  8. 6. 2018 Ostatní toprecepty.cz

  Umíte si představit, jak by vypadala večerní škola grilování pro dospělé s povolenou konzumací alkoholu a víc než 10 kily masa? Tak to jste měli vidět, co všechno se semlelo na posledním Weber kurzu grilování - pravidelné akci pořádané v útulné zahradě tachlovického Weber Worldu.

 • Slavnosti moře na Kraví hoře – 8. vlna se valí na Brno!

  Slavnosti moře na Kraví hoře – 8. vlna se valí na Brno!

  30. 5. 2018 Ostatní toprecepty.cz

  Předposlední červnový víkend zaplaví Kraví horu rybí speciality od předních kuchařů brněnských restaurací. Na své si přijdou dospělí i děti. Návštěvníci mohou opět čekat největší grilování mořských ryb a darů moře v ČR.

 • Renesance grilování v Čechách

  Renesance grilování v Čechách

  28. 5. 2018 Ostatní toprecepty.cz

  V posledních letech platí, že Češi stále víc a víc milují grilování a počet jeho nadšených fanoušků neustále narůstá. České lásky ke grilování využívají i výrobci a prodejci grilů. S rozrůstající se základnou fanoušků grilování však museli postupně rozšířit sortiment, aby svou nabídkou uspokojili všechny typy potenciálních grilovacích…

 • Ať jídlo nepřebývá a ať nikde nechybí!

  Ať jídlo nepřebývá a ať nikde nechybí!

  20. 4. 2018 Ostatní toprecepty.cz

  Nejbližší supermarket máme většinou za rohem a málokdy nám tak v lednici chybí jídlo. Naopak, často potom zjistíme, že nám vlastně přebývá: šunka, na kterou jsme už neměli chuť a která už osychá. Jogurt, co se měsíc schovával v rohu za tou velkou zavařovačkou. Potom často nezbývá, než jídlo s menšími nebo většími výčitkami vyhodit.

 • Čokoládový Festival 2018 České Budějovice

  Čokoládový Festival 2018 České Budějovice

  22. 3. 2018 Ostatní toprecepty.cz

  Od pátku 23. do neděle 25. března 2018 se ve Výstaviště uskuteční OZP Čokoládový Festival s výstavou obalů čokolád z celého světa, kulinářskou přehlídkou a prodejními stánky s čokoládovými delikatesami.

 • Ochutnej svět

  Ochutnej svět

  20. 3. 2018 Ostatní toprecepty.cz

  Třetí ročník festivalu Ochutnej Svět se ponese, jak jinak, než již v tradičním duchu chutí a vůní z celého světa. Jak náš slogan říká: "Bez letenek a pasů ochutnáte během víkendu celý svět!“. A ani letos to nebude jinak.

 • Velikonoce si koledují o nápady

  Velikonoce si koledují o nápady

  19. 3. 2018 Ostatní toprecepty.cz

  Velikonoce jsou už za dveřmi. Inspirujte se v obchodech Albert novou sběratelskou kampaní a užijte si společné jarní tvoření s rodinou a přáteli. Velikonoce si přece koledují o pořádnou dávku nápadů.

 • Inspirujte se velikonočními nápady v Albertu

  Inspirujte se velikonočními nápady v Albertu

  7. 3. 2018 Ostatní toprecepty.cz

  Velikonoce jsou už za dveřmi. Přemýšleli jste, jak je oslavíte? Inspirujte se v obchodech Albert novou věrnostní kampaní a užijte si Velikonoce nápaditě a ve vlastním stylu.

 • Čokoládový Festival 2017 Liberec

  Čokoládový Festival 2017 Liberec

  15. 1. 2018 Ostatní toprecepty.cz

  Do Centrum Babylon Liberec zamíří všichni milovníci čokolády. Od pátku 19. do neděle 21. ledna 2018 se zde uskuteční Čokoládový Festival s kulinářskou přehlídkou a prodejními stánky s čokoládovými delikatesami.

 • Čokoládový Festival 2017 Poděbrady

  Čokoládový Festival 2017 Poděbrady

  6. 12. 2017 Ostatní toprecepty.cz

  Do Kongresového centra Lázeňské Kolonády zamíří všichni milovníci čokolády. Od pátku 8. do neděle 10. prosince 2017 se zde uskuteční Čokoládový Festival s kulinářskou přehlídkou a prodejními stánky s čokoládovými delikatesami.

 • Čokoládový Festival 2017 Brno

  Čokoládový Festival 2017 Brno

  21. 11. 2017 Ostatní toprecepty.cz

  Po úspěchu Čokoládového Festivalu 2016, mají milovníci čokolády v Brně nový termín. Od pátku 24. do neděle 26. října 2017 se ve sportovní hale Brno-Tuřany uskuteční Čokoládový Festival s kulinářskou přehlídkou a prodejními stánky s čokoládovými delikatesami.

1 21 40 53 54 55 56 57 58 59 60 79