Články

 • V kuchyni vždy otevřeno

  V kuchyni vždy otevřeno

  20. 7. 2017 Ostatní toprecepty.cz

  Andrea, dlouhodobá přispěvatelka stovek oblíbených receptů na Topreceptech.cz a autorka foodblogu V kuchyni vždy otevřeno, který sleduje přes 36 tisíc fanoušků, vydala svoji první tištěnou kuchařku.

 • Pozor na výběr octa

  Pozor na výběr octa

  3. 7. 2017 Ostatní toprecepty.cz

  Ocet sehrává v kuchyni důležitou úlohu, ale nesmíte podcenit jeho správný výběr. Mohou mít totiž na chuť a kvalitu jídel zásadní vliv. Kromě lihových octů, vhodných především pro nakládání, je k dochucování lepší použít octy ovocné.

 • Slavnosti moře

  Slavnosti moře

  29. 5. 2017 Ostatní toprecepty.cz

  10. - 11. června bude park na Kraví hoře ve znamení rybích specialit. Již 7. vlna Tsunami nabídne spousty rybích pokrmů od významných brněnských kuchařů, kteří účastníkům připraví jedinečný gurmánský zážitek. Jedná se tak o největší grilování čerstvých mořských ryb a darů moře v ČR.

 • Ochutnej svět

  Ochutnej svět

  10. 4. 2017 Ostatní toprecepty.cz

  Na brněnské Malé Americe se 29.-30.4. koná druhý ročních festivalu Ochutnej Svět. Bez letenek a pasů zde můžete ochutnat ty nejlepší pokrmy od více než 20 zástupců různých států.

 • Pro psychickou pohodu se zásobte hořčíkem

  Pro psychickou pohodu se zásobte hořčíkem

  27. 3. 2017 Zdraví Redakce Toprecepty

  Hořčík patří mezi nejdůležitější minerály. O jeho nezbytnosti svědčí i skutečnost, že je mnohdy nazýván „prvkem života“. Nedostatek hořčíku se projevuje zhoršením zdraví, a to především toho psychického. Pokud si tedy chcete užívat pohody a dobré nálady, nezapomeňte potraviny s hořčíkem zařadit do svého každodenního jídelníčku.

 • Návyky štíhlých lidí! Poučte se od nich!

  Návyky štíhlých lidí! Poučte se od nich!

  20. 3. 2017 Tipy a triky Redakce Toprecepty

  Držíte přísné diety a pravidelně cvičíte, a přesto se vám nedaří dosáhnout či udržet ideální váhu? Zajímá vás, jak to dělají lidé štíhlí, u kterých se zdá, že jim péče o tělo nedá žádnou práci? Poodhalte tajemství jejich životního stylu, které i vám pomůže na cestě za perfektní figurou.

 • Recepty na polévky, které vás na jaře posilní

  Recepty na polévky, které vás na jaře posilní

  9. 3. 2017 Vaření Redakce Toprecepty

  Blíží se nádherné období roku – jaro. S ním však mnozí z nás zažívají i jarní únavu. Začleňte proto do svého jídelníčku zdravé polévky, které vašemu tělu dodají všechny živiny, které právě v tomto období nejvíce potřebujete. Výhodou polévek je i to, že jsou lehce stravitelné, a přesto výborně zasytí. Díky těmto benefitům se polévky…

 • Kocovina? Dostaňte se rychle do formy!

  Kocovina? Dostaňte se rychle do formy!

  7. 3. 2017 Zdraví Redakce Toprecepty

  Máte za sebou divokou noc, ve které jste to přehnali s alkoholem. Žádný strach! Ráno to na vás nemusí být poznat! Dejte si snídani, která je napěchována živinami, které vaše tělo právě potřebuje, a poraďte si s nepříjemnou kocovinou raz dva.

1 28 52 53 54 55 56 57 58 83 110