Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ hazel, před 3 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dobry vecer, u nas dnes pastyrsky kolac a zeleny salat,…“ hazel, před 3 hodinami
„Dobrý večer😊, my jsme dnes k obědu měli bramborovou kaši a…“ MarcelaPa, před 10 hodinami
„Dnes jsem si připadala jako blázen, takové parno a já vařím…“ tara23, před 17 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
12. 10. 2024 17:20
12. 10. 2024 17:10
12. 10. 2024 17:05
Dobrý večer všem,
12. 10. 2024 16:56
12. 10. 2024 16:27
12. 10. 2024 15:58
Ale dnes vařil manžel byly řízečky z panenky s bram kaší a náš hlávkový salát.Dcera přišla na kávičku,tak jsme aj pokeckaly.
Majko díky moc
12. 10. 2024 15:38
Ach jo, malá zmýlená, promin
12. 10. 2024 15:03
12. 10. 2024 14:30
12. 10. 2024 14:26
12. 10. 2024 13:25
12. 10. 2024 11:09
Ještě jsem udělala tiramisu
11. 10. 2024 19:25
u nas zbytek segetinskeho gulas. Moc nam chutnal, musim ho delat casteji.
Verko nevim jak to dopadne s temi kolacky, mam na ne chut a chtela bych je vzit v pondeli na tu nasi Diku vzdani veceri u Adele rodicu. Ted prave mam na ne chut ,ale nechce se me do nich. No mam na to jeste dva dny
V obchodech to je dnes jak na Vanoce, krocani jdou na odbyt
Hezky si uzijte weekend
11. 10. 2024 19:17
11. 10. 2024 17:59
U nás před několika lety prodávali vázané minikoláčky - nípance se jmenovaly. Ty byly tak mrňavé, že s těma bych se opravdu patlat nechtěla. Jednou jsem pekla koláčky do práce - byly tak malé, že jsem na vymačkávání důlku musela použít to nejmenší závažíčko 1 dkg. Bylo jich tolik, že jsem myslela, že to nedodělám.
Tak krásné posvícení.
Předchozí 1 … 456 457 458 459 460 … 2914 Další