Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 3 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dobrý večer😊, my jsme dnes k obědu měli bramborovou kaši a…“ MarcelaPa, před 3 hodinami
„Dnes jsem si připadala jako blázen, takové parno a já vařím…“ tara23, před 9 hodinami
„Jajajajaapaja: Jaruš venku je 36, doma v obýváku máme 25.…“ tara23, před 9 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
22. 9. 2024 07:42
21. 9. 2024 19:37
21. 9. 2024 13:34
21. 9. 2024 11:12
21. 9. 2024 09:44
No a pak jsem zjistila, že jak stárnu neumím číst. Ctěla jsem uvařit bramborové placky se zelím podle RubyRom, ale až když jsem roztrouhala syrové brambory zjistila jsem, že mají být vařené
21. 9. 2024 09:39
20. 9. 2024 22:59
20. 9. 2024 19:55
u nas dnes tilapia, sladke brambory a zlute fazolky, dnes jsem konecne upekla svestkovy kolac.
jeste budu pripravovat kure s cesar a rajcatovou omackou na zitra, a to jiz bude pro manzela az odjedu. Rano upecu muffins, ty budu brat sebou.
Pocasi stale az moc teple, dnes okolo 29 stupnu.
Voda snad jiz ustupuje, myslim na vsechny, jak to zvladaji s tim uklidem
20. 9. 2024 11:59
20. 9. 2024 11:04
20. 9. 2024 09:00
Na oběd přijde Ella a ta si je oblíbila
Upekla jsem bábovku, povedla se, jen nevím proč je jak prolezlá červotočem
20. 9. 2024 08:57
20. 9. 2024 08:52
19. 9. 2024 21:55
a Jestli je maji radi Kanadane, tak ty co maji pribuzni , nebo znami z Cech nebo ze stredni Evropy tak je znaji. Nasim detem a vnukum a snacham a Stevovi chutnaji, ale pres moje stale pripominani ze to jsou knedliky, rikaji tem knedlikum "chleba do omacky" Jinak je nikde obchode nebo v restauraci nevidis, jedine zase kdyz to je spojene Evropou.
19. 9. 2024 16:07
Předchozí 1 … 468 469 470 471 472 … 2913 Další