Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 2 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dobrý večer😊, my jsme dnes k obědu měli bramborovou kaši a…“ MarcelaPa, před 2 hodinami
„Dnes jsem si připadala jako blázen, takové parno a já vařím…“ tara23, před 8 hodinami
„Jajajajaapaja: Jaruš venku je 36, doma v obýváku máme 25.…“ tara23, před 8 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
19. 9. 2024 15:54
u nas dnes zbytek rajske omacky, budu peci svestkovy kolac podle receptu co me poradila Nadie.
Chystame se do Toronta za dcerou asi na deset dni, a tak jeste budu neco varit navice pro manzela. On neni zrovna velky kuchar, no ale vzdy to prezije, vetsinou skonci u syna na veceri
19. 9. 2024 14:22
19. 9. 2024 12:33
No a dcera je případ sám o sobě, nevaří. Včera jsem se jí ptala, jestli chce skleničku sádla, že jsem škvařila, tak prý " Můžeš, kdybych náhodou někdy začala vařit
A když by náhodou vařila, tak z kuřecího, to je hned
Zbyněk se mi od malička pletl v kuchyni a Vendula prchala. To jsem říkala, že syn bude kuchař a dcera asi automechanik
19. 9. 2024 12:33
19. 9. 2024 11:46
19. 9. 2024 08:40
Ted je budu vařit, dá se říct 3x po sobě.
Já když vařím polévku, tak nesnídám a klidně si jí dám k snídani
19. 9. 2024 08:32
19. 9. 2024 08:31
Venku je krásně, sluníčko svítí na plné pecky a zatím je 20 stupnů
18. 9. 2024 22:14
No to vis Nadie, neda me to abych jim hned neco neposla
Simonko, ja myslim ze maji krasny vylet a doufam ze nebudou zklamani s Niagarou
18. 9. 2024 18:19
Včera jsem dělala občerstvení pro návštěvu, ale plno toho zbylo, tak jsem dojídala dnes. Na zítra plánuji zadělávaný hrášek. Petr ho nejí, tak musím využít dní, kdy je v Praze, abych pro něj nemusela vařit něco jiného.
18. 9. 2024 18:14
Zítra mám v plánu čočkovou a kuřecí stehenní řízek s bram.kaší a rajčatový salát.A upeču po dlouhé době štrůdl.
Stáničko včera vnučka byli na těch vodopádech a právě ze strany Canady a přespali jednu noc,dnes nevím co podnikají ještě u Vás.Moc to rychle utíká.
18. 9. 2024 18:05
18. 9. 2024 18:04
varim rajskou omacku, sekanou. Koupila jsem si knedliky, ale dnes udelam testoviny, nejak me k te sekene v rajske omacce nejdou ty knedliky
Budu take peci livanecky s ovesnych vlocek a bananu, to pro deti , vsichni 4 maji hockej a tak az se vrati domu, tak jim tam deda doveze livanecky, aby dohnali co vypotili na lede
18. 9. 2024 17:26
18. 9. 2024 17:21
Předchozí 1 … 469 470 471 472 473 … 2913 Další