Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Julia Oskerova, před 4 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Zdravím dievčatá, tak u nás hic už od skorého rána a má byť…“ Julia Oskerova, před 4 hodinami
„Dneska vepřové na kedlubnách, včera s bramborem, dneska s…“ Jajajajaapaja, před 5 hodinami
„Hezký parný den, u nás dnes hovězí guláš z kližky s…“ tara23, před 6 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
13. 9. 2024 15:54
u nas dnes obalovany kvetak, brambory a salat. Nevim co jeste upecu, ale mam chut na sladke
Pekne jidelnicky. Nechte si chutnat, kdo prave vecerite
13. 9. 2024 15:50
To maji pekny vylet
13. 9. 2024 13:02
13. 9. 2024 11:11
13. 9. 2024 09:58
Dnes odjíždí vnučka se školou do USA a navštíví aj Canadu a tak jsem jí říkala jé tam mám kamarádku Stáničku,tak se divila
13. 9. 2024 09:49
Druhou půlku jsem zamrazila
A podle Aničky Kocíkové jsem uvařila kuřecí nudličky na kmíně s bramborem a Americké okurky
12. 9. 2024 20:16
u nas krasny den , dnes jsem nevarila, uvarila jsem vajicka , udelala topinky, snedli jsme mini rajcatka a kedlubu, tak ze takovy mismatch. Byli jsme na vylete, tedy jen v Ottawe na experimentalni farme, kdyz jsme se vraceli, koupili jsme si zakusek a s kavou jsme ho snedli jiz doma.
Eviip, ja varim pro dva , a me se zda ze je to tezsi ,nez kdyz varim i pro syna a nebo uplne pro celou rozvetvenou rodinu.
12. 9. 2024 19:35
12. 9. 2024 14:10
Pěkné odpoledne,
12. 9. 2024 11:13
I proto jsem nějakou dobu nic nepřidala. Ale ráda si mezi vámi a vašimi tipy na vaření počtu
A u mne dnes hovězí nudličky se zeleninou a rýže
12. 9. 2024 10:03
Pro oběd jsme se zastavili u Čínanů, koupili jsme si křehkou kachnu s rýží. Tak ted už odpočíváme u kávičky
12. 9. 2024 09:14
11. 9. 2024 20:31
Co bude zitra necham se sama sebe prekvapit
A jeje JaniPa budu na Vas myslet, snad se to prezene bez velke pohromy.
Verko tech livanecku, ale urcite zmizeli velmi rychle.
Simonko a Julii, vidim rizky u Vas, urcite jste si pochutnali tak jako my.
Musela jsem se podivat co jsou veprenky, co delala Marcelka
11. 9. 2024 17:56
Tentokrát jí chci zkusit v teplé kuchyni. V pondělí přijdou mladí a já chci péct "Neskutečně žravé kuře". V receptu je klasická niva, já vždy když jsem tohle kuře pekla, dala jsem jiný sýr. Protože nivu jím jen já. Ale uzená chutná všem, tak jí zkusím.
Je krásně jemná a hodně vonavá
11. 9. 2024 17:50
Předchozí 1 … 473 474 475 476 477 … 2913 Další