Co dnes uvařit?
Na trhu jsou vanilkové rohlíčky - 550 Kč / 450 g = 1220 Kč / 1 kg
Tak jsem si schválně propočítala přibližnou cenu surovin na moje vanilkové rohlíčky – dostala jsem se k 180 Kč/1 kg – použila jsem hlavně ceny podle „Košík.cz“ a "Tesco" (máslo 60 Kč/250 g, 1 vejce 5 Kč, cukr cca 30 Kč/1 kg, mouka cca 22 Kč/1 kg, pudink 8 Kč/1 ks, ořechy cca 240 Kč/1 kg).
Pokud bych brala zboží ve slevách, bude cena ještě o dost nižší.
Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ hazel, před 11 hodinami
„Poděkování “ drahulin, 15. 12. 2025 20:37
„Přání a gratulace“ Simona Skolakova, 15. 12. 2025 08:27
Poslední příspěvky
„Dobry vecer, vcera bylo u nas rizeto, dneska delam kureci…“ hazel, před 11 hodinami
„Dobrý večer 😊, já jsem dnes udělala krupičkové knedlíčky s…“ MarcelaPa, před 12 hodinami
„Simona Skolakova: Simčo nejhorší je to, že když se dělala…“ tara23, před 18 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
Vánoční trhy v Praze 2023: Guláš za 55 Kč, pánský štrúdl za 90 Kč a kilo cukroví za baťovských 999 Kč