Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Hezky vecer vsem. U nas bude k veceri testoviny(Fettuccine) se scalops a cesrstvou petrzelkou.
Vsichni mate krasne navareno . Dobrou noc.

Simona Skolakova: děkuju, zebra je už pryč, chutnala. Jj, my taky nejraději klasický řízek.
Hezké odpoledne:-), dnes makarony s ostrou omáčkou.

Přeji hezký den :-) dnes uzená polévka s kroupami a s bramborami a kynuté lívance s kysanou smetanou a s jahodami ;-):-K

MarcelaPa: Marci krásně se ti povedla zebra<3:yes:a máš pravdu,já zkoušela různé recepty na řízek,ale nakonec jsem se vrátila ke klasice,nevím zda jde o zvyk,ale nejvíce nám chutná<3:yes::-K

Hezký podvečer:-), dnes jsem udělala z TOP receptů krůtí řízečky v sezamovém seminku. Nebyly špatné, ale klasika je klasika. Upekla jsem koláč tvarohová zebra a ten je vynikající.

hazel: Stáni hezky jsi navařila knedlo,zelo vepřo prostě nezklame<3;-)u nás druhý den z toho děláme mišmaš a to manžel má nejraděj;-);-);-)
Simi opět krásné fotečky a samé dobroty,na to,že jsi byla aktivní pracovně,jsi zvládla krásně navařit;-):yes::yes::yes:

Hezke pondelni odpoledne vsem :-K

Opet moooc hezky navareno u vsech :yes:

Ja mela v poslednich dvou tydnech fofr a k tomu i"pracovne/toulavou botu", takze jsem to s varenim tak nejak koulela, jak se dalo, zadne zazraky, spis klasiky v ramci casovych moznosti.
Selska omeleta, polevka cockove/fazolove/rajcatova, losos, marinovany bucek, veprove kousky s porkem.

Na zitrek mam v planu celerovo/cuketove zeli podle Miky. Nejak nam ty cukety uz prerustaji pres hlavu :)

Dobre odpoledne vsem. Jiz mam dnes plan na veceri. Inspirovala me Masula " knedlo vepro zelo". Jak jsem to cetla tak me to uplne zavonelo. Tak,ze maso jiz pecu, priznam se knedliky mam z Evropskeho obchodu a zeli mame moc radi to udelam ,zde podle nejakeho receptu. Je zde sice znovu velke teplo,ale to me neodradilo ,udelat tuto veceri. Jiz jsme to nemeli snad rok.
Cocka volske oko take neni k pohrdani, no tak to zase jindy. Dobrou chut kteri prave vecerite.

Hezký den:-Kdnes ještě polévka mrkvová a čočka s volským okem a s kys.okurkou;-)

Dneska u nas vyjimecne je obed v poledne, a to testoviny se sunkou a vajicky. 3 vnoucata maji fotbalova utkani a tak jsem pomohla rodicum je nasytit nez budou hrat. Vecere tedy bude jen mala,asi jen salat.
Vy urcite jste po veceri ,tak hezky vecer a hezke probuzeni do pondelniho rana preji.

Přeji hezkou neděli :-) dnes vývar z kostí a se strouháním a vepřo,knedlo zelo ;-):-K

pěkný den,dnes hrášková polévka a krkovička se špenátem

Hezký den:-Ku nás mrkvová polévka s nočky a kuřecí na žampionech s rýží;-)

Dobré ráno :-K, dnes ještě hovězí vývar s nudlemi a vyzkouším vepřové závitky z bůčku plněné mletým masem s kapustou a brambory https://www.toprecepty.cz/recept/44142-veprove-zav.... K večeři výborné pečené strouhané brambory s čedarem https://www.toprecepty.cz/recept/24563-pecene-stro....

hazel: ahojky Stáni,jj lečo podle Isindy se zabydlelo aj u nás,máme ho nejraděj tak připravované,už jiné nedělám;-):yes:
u nás dnes byla jen rychlá zeleninová polévka,protože hned po o,jsme se jeli podívat na Historickou bitvu do Všetat byl to už 12.ročník,my o tom nevěděli a je to za humnami,od nás,bylo to super moc se nám to líbilo,tak tam jsme si dali druhé jídlo já gyros a manžel halušky se zelím,ale byl zklamán,že nejsou s bryndzou:-D

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek