Tyčinky z listového těsta

Předkrmy Doba přípravy: Cca 30minut 3 názory

Předkrmy Doba přípravy: Cca 30minut 3 názory

Suroviny

Listové těsto
Kečup
Šunka
Sýr
Vejce
Kmín

Postup přípravy receptu

 1. Rozválíme listové těsto na obdelník. Půlku obdelníku pomažeme kečupem, dáme plátky šunky, plátky sýra. Druhou půlou překlopíme tu první. Pomažeme vajíčkem a pokmínujeme.

 2. Vložíme do rozehřáté trouby, pečeme tak dlouho, dokud nezezlátne. Vyndáme z trouby a chvilku čekáme než splaskne sýr a nakrájíme. Rychlé a jednoduché pohoštění pro návštěvu nebo jen tak na večerní pohodu.

Komentáře k receptu Tyčinky z listového těsta

 • tejaja tejaja(moderátorka)

  Namiesto šunky, ktorá sa mi zdá nevýrazná, som dala pálivú salámu. Syr som nahrubo nastrúhala a preto som tyčinky narezala pred pečením. Ako cesto lístkovatelo, trocha sa tyčinky akoby roztvorili, a to zožalo u hostí veľký úspech. :yes:;-)

  Odpovědět

 • Ivusa Ivusa

  ;-)Petty,pěkný recept ...takhle jsem tyčinky ještě nepekla.Při tom krájení až po upečení se ty tyčinky nerozdrobí????Vždycky jsem je krájela před pečením ,ale je fakt, že jsem je pekla bez náplně.Posílám bod :yes::yes::yes:

  Odpovědět

 • Bibinka Bibinka

  Petty, vítám tě v naší Topkové rodině jako novou členku a přeji ti, aby se ti tu líbilo:-K;-)
  Dělám téměř stejně, ale jako šneky, to samé zabalím jako roládu, bez řezání napůl a pak tu roládu krájím, pokládám na plech a upeču. Je to rychlé a dobé. Dávám ti 1.boda:yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: tyčinky z listového těsta pizza tyčinky z listového těsta listové těsto tyčinky tyčinky z listového těsta s kecupem tyčinky z listového těsta recept recepty z listového těsta tyčinky z listového těsta se šunkou tyčinky s kečupem z listového těsta recept na tyčinky z listového těsta maminčiny recepty cz lístové těsto recept tyčinky z listového těsta rychlé pohoštění z listového těsta twister tyčinky z listového těsta tyčínky s listového těsta pečené tyčinky z listového těsta twister tyčinky tycinky listove testo syr rychlé tyčinky z listového těsta krájení listového těsta listové tyčinky se šunkou