Dorty pro fotbalisty

Ivcano Kuchař: Ivcano

Doba přípravy: 2 večery HODNĚ Zdobení 6 názorů

Suroviny

piškotové těsto
Recept si zatím oblíbili 4 kuchaři

Postup přípravy receptu

 1. Vyhrát si s tím.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 5 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Dorty pro fotbalisty

 • Ivcano Ivcano(autor receptu)

  srettka: Díky za rady

  Odpovědět

 • srettka srettka

  Ivcano:to chápu, ale špatně jsi mne pochopila. I šunka oslovi tvoje chuťové pohárky daleko více naaranžovaná na talířku, než v papíru od řezníka. Dort je tvoje prezentace a ta si jistě zaslouží víc, než pečicí papír. Co si budem povídat, dort není míchaný vejce s chlebem. Je to kus práce a umění a spousta času, tak mi přijde vážně velká škoda to degradovat pomačkaným papírem, víš?;-)
  p.s.stačilo by aspoň ten papír oříznout a dort by byl hned o level vejš;-)

  Odpovědět

 • Ivcano Ivcano(autor receptu)

  Michaela Medkova:Radost trvala asi 10 minut,jen se po něm zaprášilo.Malý fotbalisti se do toho pustili a bylo to.....Jinak děkuji za kompliment ;-)

  Odpovědět

 • Ivcano Ivcano(autor receptu)

  srettka:Děkuji,ale vzhledem k tomu,že vše probíhalo na fotb.hřišti,při teplotách přesahujících 30 stupňů se na stolování opravdu až tak nekoukalo.A klukům bylo fakt jedno,jestli je tam pečící papír nebo načančaná podložka.
  Po dortu se jen zaprášilo.

  Odpovědět

 • Michaela Medkova Michaela Medkova

  Opravdu krásný dortík;-), to bylo jistě radosti:yes:

  Odpovědět

 • srettka srettka

  Dort je povedenej, ty kopačky a míč jsou modelace? ale tím pečícím papírem jsi to zabila. Slušela by mu pěkná podložka, s pěkným ladicím papírem. Dílko je třeba doladit do konce;-)

  Odpovědět

Tématické fráze: dort pro fotbalistu dorty pro kluky fotbal dort s fotbalistou dort s fotbalovou tématikou dorty s fotbalovou tématikou dort pro řezníka dort pro fotbalisty dorty pro fotbalisty dort pro maleho fotbalistu dort fotbalista dort pro male fotbalisty dort pro malého pro fotbalistu fotbalista na dort dorty pro fotbalistu pro fotbalisty dorty pro reznika nejlepší dorty s fotbalovou tematikou dort pro kluka fotbalistu dort pro kluky fotbal dorty