Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ hazel, před 4 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dobry vecer, u nas dnes pastyrsky kolac a zeleny salat,…“ hazel, před 4 hodinami
„Dobrý večer😊, my jsme dnes k obědu měli bramborovou kaši a…“ MarcelaPa, před 11 hodinami
„Dnes jsem si připadala jako blázen, takové parno a já vařím…“ tara23, před 18 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
19. 8. 2014 19:42
19. 8. 2014 17:51
19. 8. 2014 14:48
Zpětně jsem si prošel stránky,protože jsem byl pracovně mimo ČR a řekl bych,že dost,ne-li většinu rozepří vyvolali regi.Nechci se dotknout moderátorek,ale myslím si,že se na tom i podílely.Teď to ovšem od nich schytám.
Jinak je to všechno jen v lidech.
19. 8. 2014 14:39
19. 8. 2014 10:03
19. 8. 2014 07:58
18. 8. 2014 19:39
18. 8. 2014 18:26
18. 8. 2014 18:10
Je mi jasné, že se teď zase někdo ozve a nebude souhlasit, ale já vím, o čem mluvím. I mně se to stalo a hned zpočátku mi to téměř vzalo chuť na nějakou "angažovanost". Jsem ale člověk, který si zase nepodstatné věci až tak moc nebere, takže jsem vytrvala...možná i trochu "natruc" těm rýpalům a samozvaným chytrolínům...
18. 8. 2014 17:54
18. 8. 2014 17:46
18. 8. 2014 17:37
18. 8. 2014 17:34
18. 8. 2014 17:32
18. 8. 2014 17:22
Předchozí 1 2 3 4 5 6 … 11 Další