Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 4 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dobrý večer😊, my jsme dnes k obědu měli bramborovou kaši a…“ MarcelaPa, před 4 hodinami
„Dnes jsem si připadala jako blázen, takové parno a já vařím…“ tara23, před 11 hodinami
„Jajajajaapaja: Jaruš venku je 36, doma v obýváku máme 25.…“ tara23, před 11 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
29. 9. 2024 17:05
Další sraz celé rodiny bude na konci října, to bude u nás posvícení
Koupila jsem si velké kastroly. A když vařím svíčkovou, tak půlku dávám do PH a půlku peču v troubě
29. 9. 2024 17:00
Zítra je ještě obalím a asi konečná. Taky je zamražuji.
29. 9. 2024 16:56
Využila jsem krásného počasí a převlékla postele. Hned jsem cíchy vyprala a před chvíli jsem je suché sebrala se šnůry.
Zítra zase přijde rodinka, tak si vaření užiji
29. 9. 2024 16:54
A tak to vypadá když moje polovička se vrátí z lesa a donese 2 košíky.
29. 9. 2024 16:00
29. 9. 2024 14:45
29. 9. 2024 09:18
28. 9. 2024 13:36
Další kačka bude na vánoce
Upekla jsem řezy z Pařížskou šlehačkou. Tu jsem nevařila, ale koupila a jen ušlehala
Byl to moc hezký den, ale už jsem ráda, že všichni odešli
28. 9. 2024 13:02
Posledně nás v letáku nalákali na nízkou cenu, ale pak v obchodě řekli, že to byla tisková chyba - a bylo vymalováno.....
Prodává ho také firma z Trutnova - anguso.cz, ale musíte si najít, kam zavážejí.
anguso.cz/hovezi-uzeny-jazyk-baleno-1-ks-cca-1-5-kg
Cena je asi o 100 Kč za 1 kg nižší, než má Lidl.
28. 9. 2024 12:34
Přeji všem pěkný sváteční den
28. 9. 2024 11:01
Uzený jazyk jsem též neviděla dlouho,taky bych si dala
28. 9. 2024 06:56
28. 9. 2024 06:35
27. 9. 2024 22:11
27. 9. 2024 21:59
Předchozí 1 … 465 466 467 468 469 … 2913 Další