Pomazánka "ála" humr

Suroviny

400 rybího filé
2 Majolky®
1 jablko
1 cibule
1 lžíce kečupu
citrónová šťáva
sůl
pepř

Postup přípravy receptu

  1. Rybí filé vaříme asi 12 minut do měkka. Uvařené filé nakrájíme na drobné kousky. Jemně nakrájené jablko i cibulku přidáme k rybímu masu. Také přidáme zbývající ingredience: kečup, citrónovou šťávu a sůl i pepř podle chuti.

  2. Suroviny promícháme a pomazánku necháme rozležet do druhého dne v chladničce. Pak namažeme na krajíčky veky a nahoru položíme plátek citrónu.

Komentáře k receptu Pomazánka "ála" humr

  • Bibinka Bibinka

    Pomazánka je velmi podobná humrové, použila jsem filety povařené aljašské tresky a 3 tyčinky(humrové), citronu jsem nakapala dost. Má dost pikantní i osvěžující chuť:-Já bych se ale docela přimlouvala, že by to byl salát a na chleba jsem to dávala lžičkou, nikoli mazala;-)Ovšem bodíka dávám:yes:

    Odpovědět

Tématické fráze: pomazánka ala humr aljašská pomazánka rybí pomazánka ala humr humr obecny pomazánka a la humr salat ala humr file ala humr pomazánka ala humr z filé pomazánka z filé alá humr humr recepty humr recept treska ala humr humri pomazanka pomazánka z humra humr z file pomazánka z tresky ala humr pomazanka ala humr z tresky humrová pomazánka z rybího filé humrova pomazanka z tresky aljašská pomazánka recept