Zapečený celer s ořechy a nivou
Recept ještě nebyl hodnocenZ obyčejných surovin vzniká výjimečná chuť. Kombinace celeru, vlašských ořechů a jemně pikantní nivy dělá z tohoto pokrmu skutečnou pochoutku. Stačí už jen doplnit…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 3 577 kJ / 855 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 0,00 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 0,00 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 0,00 g |
| Tuky | 95,00 g |
| – nasycené | 9,00 g |
| – nenasycené | 86,00 g |
| –– mononenasycené | 16,00 g |
| –– polynenasycené | 70,00 g |
| ––– omega 3 | 11,00 g |
| Vláknina | 0,00 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 0 mg |
| Sůl | 0,00 g |
| Sacharidy | 0,00 g |
| – cukry | 0,00 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
Z obyčejných surovin vzniká výjimečná chuť. Kombinace celeru, vlašských ořechů a jemně pikantní nivy dělá z tohoto pokrmu skutečnou pochoutku. Stačí už jen doplnit…
Příprava marinády: Šťávu z obou citronů smícháme s pepřem, chili kořením, hořčicí a olejem a pečlivě promícháme. Přidáme ještě 1 papriku, 1 mrkev, které nahrubo…
Grilovaná dýně s cottage sýrem je velice jednoduchý, ale výtečný pokrm, plný podzimních chutí. Ogrilovaná dýně získá jemně oříškové aroma, které skvěle ladí s jemným…
Zeleninové saláty nás provází v jídelníčku po celý rok. Ovšem během léta jsou jakousi stálicí mezi pokrmy teplých dnů. Smíchejte různé druhy zeleniny, doplňte je kousky…
Kaštany si na nejzaoblenější části nařízneme do kříže. Klidně můžeme říznout i do jádra - nevadí to. Kaštany vložíme do vroucí vody a vaříme asi 10 minut. Pak vyndáme…
Výborné ořechové čtverečky se slaným karamelem a čokoládovou polevou na povrchu, se díky křehkému těstu v ústech krásně rozplynou, ale sladká chuť zůstane ještě chvíli…
Tento salát kombinuje jemné těstoviny s kousky uzeného lososa, čerstvou zeleninou a lahodným dresinkem, což vytváří dokonalou harmonii chutí. Je ideální jako lehký oběd…
Z octa, oleja, soli a mletého čierneho korenia si pripravíme šalátovú zhálievku, ktorou zalejeme šampiony a necháme stáť 1 hodinu. Do šalátovej misy natrháme ľadový…
Dýni uvaříme pár minut v páře, aby zůstala „al dente“.Celer nakrájíme na hranolky či kostičky, osolíme a okořeníme podle vlastní chuti – já dala pouze pepř a mletou…
Rajčata omyjeme, spaříme vařící vodou, zchladíme a oloupeme.Rozkrojíme a vydlabeme jadérka se šťávou.Do mixéru dáme jen čistou dužninu z rajčat, přidáme vše ostatní a…