Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Jajajajaapaja, před 1 hodinou
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Zdravím z rozžhaveného obýváku Dneska toto, torteliny s…“ Jajajajaapaja, před 1 hodinou
„Hezký den dnes kapustová polévka se žampiony a vepřový…“ Simona Skolakova, před 1 hodinou
„Hezký den, po dlouhé době jsem si dneska pochutnala na…“ tara23, před 2 hodinami
26. 10. 2024 05:22
25. 10. 2024 18:52
Kytičky v tuto dobu potěší. Mně ještě kvetou růžičky, lichořeřišnice (ta má ještě plno poupat) a našla jsem i pár kvítků barvínku.
25. 10. 2024 18:36
Tropické kuřátko budu asi muset také vyzkoušet - Petr si teď oblíbil kuře na medu.
25. 10. 2024 18:29
25. 10. 2024 18:28
25. 10. 2024 18:25
25. 10. 2024 13:04
25. 10. 2024 12:56
25. 10. 2024 11:32
Já to srdíčko a řízky zkusím dát ještě jednou.Nevím,kde se vloudila chybička
25. 10. 2024 11:20
Máte pěkně uvařeno i napečeno
Věruško,moc hezky jste si to užili
U nás byla polévka z ořezu z vepřových srdíček,srdíčka na rajčatech a paprice a v pečence se budou péct kuřecí řízky.Dělávala jsem v pečence předem na pánvičce opečené řízky jen z v.kotlety,tak jsem zvědavá,jak tohle dopadne
Po cestě z kontroly jsem před domem vyfotila sedmikrásku a nějaký ještě dokvétající keřík,tak se také potěšte
25. 10. 2024 10:32
25. 10. 2024 10:27
Marci tak to je hrozné,vždyť říkali,že na covid mají léky!?A ono nic??A tak máš chodit do práce s tím,že ty syndrony přejdou??Vždyť musíš být unavená!!To je mi tě líto,tak ať to brzy přejde
25. 10. 2024 09:57
25. 10. 2024 09:47
25. 10. 2024 09:34
Předchozí 1 … 444 445 446 447 448 … 2914 Další