Co dnes uvařit?
Pečivo i chleba nekupujeme v marketu, ale u nás. Chleba podmáslový z Cvrčovic. Je 330g bochníček a máme ho na týden. Vydrží krásně měkký a i po týdnu je jak čerstvý. No a pečivo bereme z Hořovické pekárny.
Ted na posvícení jsem koupila veku a 3 dny po sobě byly chlebíčky k večeři a ještě se nedojedla.
Ten tousták od Maršálka vypadal krásně, proto mi zajímal. Udělala bych z něj klasické tousty
Ale bohužel, v našem okolí se stala obrovská tragédie, která se dotkla, jak dcery, tak syna
Tak pokračuji, ještě aspon pár dní, než se Vendula trošku vzpamatuje a objede si všechna vyšetření.
Snad to nebude trvat dlouho
Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Jajajajaapaja, před 22 minutami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Zdravím z rozžhaveného obýváku Dneska toto, torteliny s…“ Jajajajaapaja, před 15 minutami
„Hezký den dnes kapustová polévka se žampiony a vepřový…“ Simona Skolakova, před 26 minutami
„Hezký den, po dlouhé době jsem si dneska pochutnala na…“ tara23, před 1 hodinou
Toustový chleba z pekárny
cathleen
Hodnocení receptu je 4,8 (8×)