Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ hazel, před 5 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dobry vecer, u nas dnes pastyrsky kolac a zeleny salat,…“ hazel, před 6 hodinami
„Dobrý večer😊, my jsme dnes k obědu měli bramborovou kaši a…“ MarcelaPa, před 13 hodinami
„Dnes jsem si připadala jako blázen, takové parno a já vařím…“ tara23, před 19 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
17. 10. 2024 11:52
17. 10. 2024 11:43
Hezký den
17. 10. 2024 08:12
17. 10. 2024 07:34
Ale dělá mi starost magdalenka. Je to aspon měsíc co tady nebyla. Naposled snad říkala, že jede na dovču. Snad se brzy přihlásí
16. 10. 2024 17:42
16. 10. 2024 17:42
Ten švestkový koláč máš parádní, ten bych si dala i já, žádné kraje
16. 10. 2024 17:31
dnes varim kureci polevku a budu delat zapekany kvetak. Zbytek svestkoveho kolace ke kave.
Kolacky vsem chutnali , nejvice s tvarohem. Ja jsem jich udelala malo a tak nekteri ani neochutnali a divili se ze jsou jiz pryc
16. 10. 2024 14:07
16. 10. 2024 13:14
16. 10. 2024 12:48
16. 10. 2024 12:34
16. 10. 2024 12:26
V nedávných letech jsem také používala rostlinné tuky jako Perlu apod. Teď už zase jen máslo, sádlo na smažení i občas na chleba, jen na pečení tuk Zlatá Haná s přidáním kousku másla. Olej mám doma vždycky - pro případ, že dojde sádlo a do proslulé olejové bábovky. Kupuji obvykle řepkový. Ze slunečnicového jsem jednou dělala majonézu a byla hořká, tak už se mu vyhýbám. Olivový mi nechutná.
16. 10. 2024 11:59
Děda byl nekompromisní, " Máš to samé lupení, sbal si to a jdi ". To byly časy a ty večery
Když jsem česala, tak jsem měla od babičky nakázáno 6 věrtelů
Byla jsem tam i v 68, když přijeli Rusáci a plížili jsme se na chmelnici namáčknuté na baráky.
Tam jezdili po karlovarce do Prahy
16. 10. 2024 11:52
16. 10. 2024 07:56
Předchozí 1 … 452 453 454 455 456 … 2914 Další