Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ hazel, před 2 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dobry vecer, u nas dnes pastyrsky kolac a zeleny salat,…“ hazel, před 2 hodinami
„Dobrý večer😊, my jsme dnes k obědu měli bramborovou kaši a…“ MarcelaPa, před 9 hodinami
„Dnes jsem si připadala jako blázen, takové parno a já vařím…“ tara23, před 16 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
9. 10. 2024 18:24
9. 10. 2024 18:00
Ačkoliv se to nemusí na první pohled zdát, změna vzhledu rozhodně není žádný bojkot, ale snaha vám tu udělat příjemnější prostředí a taky jít s dobou a modernizovat. Všechny připomínky můžete psát do již zmíněného vlákna "2024 - změna designu u receptů". Děkujeme za trpělivost
9. 10. 2024 16:12
Dneska bylo krásně, tak jsme byli venku a ted mi začalo bolet v krku. Doufám, že se z toho vyspím, ráno chci jet nakupovat
Volala mi Iva, jestli může přijít Maty o víkendu na oběd. Může, ale musím změnit jídelníček - hodně masa a pokud možno pikantní
9. 10. 2024 14:21
9. 10. 2024 13:43
Děvčata,mě ty úpravy už také unavují a nejen to, vůbec se mi nechtějí přidávat další nové recepty...Kdysi jsme slovně dostávaly přes prsty,jestli neumíme používat vyhledavač a přidávat fotky k podobným receptům,teď se tady sype jeden rcp za druhým.Když chci někomu přidat fotku,vyhledavač mi vyhodí přes 50 rcp a já se musím prokousat k tomu nejpodobnějšímu
Po delší době jsme zase sehnali vepřovou blánu(bránici,košilku)a tak byla kuřecí roláda,ještě bude plněná sekaná a když už je rozehřátá velká trouba,budou i slané šneky
Mějte hezké středeční odpoledne a Věruško,tobě ke včerejšímu svátku ještě jednou i tady všechno nej,nej,nej
9. 10. 2024 13:12
9. 10. 2024 13:00
tara23: to ses překonala ....
9. 10. 2024 11:10
A sestra přinesla ke kávičce opilého Frantu
9. 10. 2024 10:55
8. 10. 2024 20:36
u nas tortilla, s kurecim masem,paprikou a se salsou.
Ten zapeceny chleb s hruskou a modrym syrem co meli u Marcelky vypada velice pekne.
Verko, to Tropicke kuratko je opravdu dobre, ja jsem delala oboji varianty, jak v pomalem hrnci tak jsem to zkusila i v troube, oboji bylo dobre.
Hezke probuzeni do stredecniho rana
8. 10. 2024 17:20
8. 10. 2024 15:17
8. 10. 2024 13:16
Manžel jí co uvařím vše. Jen to co je zelené moc nemusí. Při špenátu křičí, že chce jen ušpinit talíř. A jak přidávám zelené bylinky, bere srp, že mi venku ještě nějakou trávu naseká
A Petrovi se vůbec nedivím, že nejí sladká jídla, ty jsou dobrá jen jako moučník
8. 10. 2024 11:08
8. 10. 2024 11:01
Dcera tohle nejí, tak jsem pozvala na oběd zetě.
No a než jsem si vzpomněla s focením, byly na talíři jen ty kosti
Předchozí 1 … 459 460 461 462 463 … 2914 Další