Co dnes uvařit?
V Lidlu měli pěkné kuřátko,jen bylo moc vysoké a tak jsem ho musela do Pečenky dát na placato,peče se na 1/2 kg balíčku soli.Polévka je ještě od včerejška
A odpoledne musím odpovědět na spoustu správ,co se mi tady nahromadily když jsem nebyla na příjmu
Mějte hezké poledne a všem přeji dobrou chuť
V sobotu jsem byla s vnučkou v ZOO v Plzni, tak jsme si tam dali nějakou malou dobrůtku a po návratu jsme měli tortilu s mletým masem, zeleninou, dipem. Dnes už jsme doma, tak jsem k obědu uvařila silnou kuřecí polévku a stačilo nám to bohatě.
vcera jsme meli testoviny s italskou klobasou , paprikami a parmesan, dnes jiz pecu kure a ktomu brambory , broccoli a okurkovy salat. Upekla jsem kolac podle receptu od Rebeky. Je moc dobry jedine misto cokoladove polevy jsem udelala citronovou.
Dnes u nas prsi a teplota je jen 13 stupnu.
Verko to preji at je Eli brzy fit. Skoda vylet Vam nevysel, ale vy to dohonite.
Vsem preji hezky weekend
Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Julia Oskerova, před 3 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Zdravím dievčatá, tak u nás hic už od skorého rána a má byť…“ Julia Oskerova, před 3 hodinami
„Dneska vepřové na kedlubnách, včera s bramborem, dneska s…“ Jajajajaapaja, před 4 hodinami
„Hezký parný den, u nás dnes hovězí guláš z kližky s…“ tara23, před 5 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
Cuketová kmínová polévka s vejci
Anna Kocikova
Hodnocení receptu je 5,0 (3×)