Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Nové komentáře za posledních 7 dnů

Kuskus dělám často , sladký je moc dobrý. Ten Vaš vypadá nádherně.

Vypadá moc dobře. Jako dítě jsem ji nesnášela, ale chutě se s léty mění a já bych si ji dala s chutí.

Parádní osvěžení do těchto horkých dnů.

Paní Mirku obdivuji, má skvělé recepty a Vy to máte perfektní.

Výborná dobrota pro děti i dospělé.

Skvělé, ale dá se ještě vylepšit přidáním olivového oleje😊❤️
Dále přidávám ředkvičky, kopr, nebo jarní cibulku.

Janina123: Není třeba, té tekutiny je tam dost, takže se to bez problémů udělá v troubě :)

Ještě jednou - nic ve zlém, tento recept určitě vyzkouším 😀

Recept vypadá zajímavě, ale pokud vím od kuchaře z Rožnova pod Radhoštěm, valašská kyselica se vaří s houbama a o česneku nemluvil. Vařím ji už spoustu let a máme ji moc rádi.

.. zkusím. Dělám podobný recept, ale než dám těstoviny do omáčky zapékat, trochu je předvařím.

Moc povedený dezert, vypadá přímo jako z cukrárny.😍

:-)<3:yes::yes: Moc dobrá kombinace, ještě dávám pár kapek balsamica třeba fíkového. :-K

]