Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Nové komentáře za posledních 7 dnů

Parádní koláč, chutnal by mi.

Poprvé jsem udělala těsto asi moc řídké. Po přecezení přes síto na halušky do vroucí vody vše nejdříve vypadalo dobře a následně se halušky úplně ve vodě rozpadly. Podruhé dneska jsem raději vložila jednu halušku do vroucí vody lžičkou, abych vyzkoušela jestli se nerozpadne a pak jsem tam teprve dávala ostatní. Bylo to výborné.

RubyRom: Moc děkuji Romi, už stará záležitost, ale stále dobrá 😊😘

RubyRom: Zkuste je - jsou opravdu výborné- nejlepší hned čerstvé

To je dobrůtka, určitě brzy udělám. Moc se mě recept líbí.

Recept jsem dělala z poloviční dávky a pekla to v Remosce. Dala jsem rýži s pohankou, která mi zbyla z předchozího dne, bylo jí trochu víc, než v tomto receptu a sýru bylo taky víc. Peklo se 30'. Chutnalo mi... i studený. 👍

Recept: Koláčky
Kuličky zmáčknout POMOUČENOU skleničkou (do mouky - důlek, opakovat ....), okraj potřít vejcem PŘED přidáním náplně (nač náplň rozpatlávat po okrajích, že?!).... Instruktážní video nejspíš točil někdo bez zkušeností, nezeptal se babičky, ach jo.... každý má svůj postup... 🤦... Tvarování bochánků raději nekomentují....

Pastva pro oči, neodmítla bych.

]