Zapékané kuřecí maso s brokolicí

Suroviny

500g kuřecích prsíček
1 kysaná smetana
kelímek bílého jogurtu
mražený hrášek
brokolice
pórek
sůl
koření dle chuti
sojová omáčka
olej
nastrouhaný tvrdý sýr

Postup přípravy receptu

  1. Maso nakrájíme na malé kousky, dáme do misky, okořeníme, osolíme, zakapeme sojovou omáčkou, přilejeme olej a necháme marinovat (nejlépe do druhého dne).

  2. Maso orestujeme, ke konci přidáme pórek a hrášek.

  3. Dáme do zapékací misky kde vše smícháme, dle chuti dochutíme, zalijeme smetanou, zakapeme bílým jogurtem. Můžeme posypat i sterilizovaným hráškem. Přikryjeme a necháme zapékat.

  4. Asi po 20 min. odklopíme, posypeme sýrem a zapékáme (již odklopené) dalších 5 min než se sýr rozteče. Vhodnou přílohou jsou vařené brambory nebo bramborová kaše.

Komentáře k receptu Zapékané kuřecí maso s brokolicí

Tématické fráze: kuřecí maso s brokolicí zapečené kuřecí maso s brokolicí zapečené kuře s brokolicí zapečená brokolice a kuřecí maso kuřecí maso zapečené s brokolicí zapecene maso s brokolici kuře s brokolicí zapečené kuřecí s brokolicí recept na kuřecí maso s brokolicí recepty kuřecí maso s brokolicí kuřecí maso s brokolicí a smetanou kuře recepty s brokolicí kureci s brokolici kuýecí maso zapečené s brokolicí kuřecí maso brokolice kureci maso zapeceny s brokolici zapékaná brokolice s kuřecím masem kuřecí maso z brokolicí maso zapečené s brokolicí recept kuřecí maso s brokolicí