Zapečené kuřecí maso s brambory a brokolicí

Drůbeží maso Doba přípravy: 20 min.+ 30 min pečení 6 názorů

Drůbeží maso Doba přípravy: 20 min.+ 30 min pečení 6 názorů

Suroviny Dle strávníků

Kuřecí řízky
1 brokolice
8 vařené brambory ve slupce
1 niva
1 smetana na šlehání
koření na kuře
2 kousky máslo
sůl

Postup přípravy receptu

  1. Kuřecí maso nakrájíme na kostičky, orestujeme na kousku másla, ochutíme kořením na kuře, mírně osolíme. Brokolici trochu povaříme, oloupeme si brambory, nivu rozpustíme na druhém kousku másla, zalijeme smetanou, necháme chvilku provařit na mírném ohni.

  2. Do zapékací misky dáme brambory nakrájené na čtvrtky, okořeníme dle chuti, přidáme brokolici a orestované maso zalijeme nivou se smetanou. Pečeme ve vyhřáté troubě na 220°C 30 minut.

Poznámka od kuchařky

Recept mám od známé.

Komentáře k receptu Zapečené kuřecí maso s brambory a brokolicí

Tématické fráze: zapečené kuřecí maso s brokolicí kuřecí maso s brokolici kuřecí maso zapečené s brokolicí zapečené kuře s brokolicí zapečená brokolice a kuřecí maso zapečene maso s brokolici zapečené kuřecí maso s bramborami a brokolici zapečené kuřecí maso s bramborem zapečené brambory s kuřecím masem a brokolicí kuřecí maso s brokolicí a bramborem kuřecí maso zapečené s bramborem zapecene kureci s brokolici zapečené kuřecí maso s brambory recepty z kuřecího masa recepty z brokolice zapečená brokolice s kuřecím masem kuře zapečené s brokolicí zapečené kuřecí maso zapečené kuřecí maso s brokolicí a bramborami maso zapečené s brokolicí