Nakládaný sýr v oleji

Suroviny

Hermelín
česnek
olivový olej
koření Avokado na nakládaný sýr

Postup přípravy receptu

 1. Hermelín nakrájíme na 12 dílků, do každého zapíchneme plátek česneku a jednou řeznou stranu obtiskneme do koření.

 2. Znovu složíme ve sklenici do kruhu a zalijeme olivovým olejem, aby byl sýr potopený.

 3. Navrch položíme pár bobkových listů a necháme uležet alespoň 24 hodin.

Poznámka od kuchařky

Pokud toto koření nemáme, nahrubo umeleme pepř, nové koření, jalovec a přidáme lžičku tymiánu. Nemáme-li mlýnek na koření, stačí rozdrtit koření paličkou na maso. Pokud máme, přidáme do nálevu feferonky. Až sýr sníme, olej použijeme pod maso při dalším vaření.

Komentáře k receptu Nakládaný sýr v oleji

 • Eliza Eliza

  Hledám, jak naložit sýr na svatební pohoštění a tenhle recept se mi asi líbí nejvíc...Takový jednoduše elegantní. Děkuji za popis kořenící směsi. Chci ze sýrů vykrajovat srdíčka, tak snad se to povede.:-) Zatím posílám bod.:yes:

  Odpovědět

 • Merylas Merylas (moderátorka)

  V létě jsme grilovali Hermelín v alobalu s troškou oleje a tímto kořením, teď zase můžu naložit. Už jsem nic podobného dlouho nedělala ;-)

  Odpovědět

Tématické fráze: nakládaný sýr nakládaný sýr recept nakládané sýry nalozeny syr v oleji jak naložit sýr recept na nakládaný sýr nakladany syr recepty recepty na nakládaný sýr recept nakladany syr recepty nakladany syr nakládané sýry recept jak naložit hermelín nakládaný hermelýn syr v oleji nakládané sýry recepty recept na nakládáné sýry recepty na nakladane syry recepty nakladane syry recepty na nakladaný sýry nakládaný sýry