Ohnivý Hermelín

Postup přípravy receptu

 1. Hermelín plošně rozkrojíme a obalíme v ostrém kečupu s utřeným česnekem.

 2. Potom obalíme v trojobalu a usmažíme.

Komentáře k receptu Ohnivý Hermelín

 • spagetka spagetka

  Máme moc rádi a hezká fotka;-) :-p:-p:yes::yes:

  Odpovědět

 • tejaja tejaja (moderátorka)

  Rýchla a chutná večera, dala som si k tomu iba zeleninku a bolo to ok. Kečup som nedala ostrý, ale jemne pikantný, lebo nemám rada príliš ostré veci. Ale aj tak to bolo dobré. :yes:;-)
  Pridávam fozku a bodík. ;-)

  Odpovědět

 • magdalenka magdalenka (moderátorka)

  ennosa: katyvypl sem pridala 50 kvalitných receptov (neokukaných)...aj s peknými fotkami.

  Odpovědět

 • ennosa ennosa(neregistrovaná)

  Nechápu pisatelku , recept je dobře napsán, každá DOBRA kuchařka ví, z čeho se skládá trojobal, recept je naprosto skvělý, nepotřebuje spoustu obrázkú , nekritizujte, a napište sama nějaký recept, uvidíme, jakou bude mít skladbu. :-))

  Odpovědět

 • katyvypl katyvypl

  Pokud se má hermelín obalovat, měla by být v surovinách uvedena i mouka, strouhanka a vejce... Taky fotky receptů bych uvítala, vložit xxx receptů za sebou bez jediné fotky a tento např. jen o třech surovinách pro mě postrádá smysl.

  Odpovědět

Tématické fráze: recepty ohnivé kuře obalovany syr recept hermelíny v kečupu ohnivé kuře recepty hermelin recepty babicovy dobroty 2.6.2013 z čeho se skládá trojobal jakou mouku na obalování hermelínu recepty z hermelínu peceny hermelin v kaiserce zapeceny hermelin v kaiserce ohnivé kuře trojobal ohnivý kuře obalovaný sýr obalovaný sýr ohnivé kuře jak pripravit ostry kecup hermelín v kečupu facebook ennosa z čeho se skládá trojobal? jak udelat hermelin bez strouhanky