Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Máte připravený oblíbený moučník s lahodným krémem, který skvěle chutná, ale přemýšlíte, jak ho naservírovat tak, aby také lahodil oku? Krájení krémových zákusků může být někdy oříšek, ale my pro vás máme videonávod, který vám poradí, jak na to.

Můžete upéct ten nejlepší moučník, ale pokud nebude plnit i vizuální dojem, pak s ním moc parády neuděláte. Krémové moučníky mají tu nevýhodu, že pokud nevíte, jak na to, může být krájení pěkný oříšek a výsledek ne příliš valný. Zkuste se podívat na náš videonávod, kde se dozvíte, jak na dokonalý kousek moučníku

Moučníky

V naší zemi byly moučníky vždy velmi oblíbené. Přestože se snažíme přiklánět ke zdravější stravě, na sladkou tečku nezapomínáme ani dnes. Mezi tradiční oblíbence ke kávě patří bezpochyby bábovka,… Podívejte se na všechny moučníky.

Jak nakrájet moučník s krémem? 

Pojďme se společně podívat, jak tedy nakrájet moučník s krémem. 

  1. Připravíme si sklenici, do které nalijeme horkou vodu. Následně do ní vložíme 2 nebo 3 středně velké tenčí nože a necháme je chvíli prohřát
  2. Prvním nožem ukrojíme řadu, vrátíme ho zpátky do vody a vezmeme si další nůž, se kterým ukrojíme další řadu. Vrátíme jej do vody a to stále opakujeme. 

Tímto způsobem lze krájet různé dezerty 

Tento postup krájení se hodí nejen na moučníky s krémem. Výborně jej využijete i na moučníky s polevou, nebo nejrůznější dorty, řezy nebo třeba rolády. 

Komentáře

Přidat komentář

Přidat komentář

Další tipy a triky

Marie

Náhodný recept Zobrazit více

Nejnovější recepty Více