uvařila 16. 3. 2009 18:18
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
uvařila 16. 3. 2009 18:18
uvařila 16. 3. 2009 18:18
uvařila 16. 3. 2009 18:18
uvařila 16. 3. 2009 18:01
uvařila 16. 3. 2009 17:58
Smažené bramborové mřížky, kotletka na pepři a fazolové lusky.
uvařila 16. 3. 2009 17:57
uvařila 16. 3. 2009 17:19
S polevou sypaná půl ořechy a půl kokosem
uvařila 16. 3. 2009 17:15
Upečená- bez polevy
uvařila 16. 3. 2009 17:10
Už jen kafíčko..
uvařila 16. 3. 2009 17:09
uvařila 16. 3. 2009 17:09
uvařila 16. 3. 2009 15:29
uvařila 16. 3. 2009 14:46
uvařila 16. 3. 2009 14:46
uvařila 16. 3. 2009 14:45
uvařila 16. 3. 2009 14:44
uvařila 16. 3. 2009 14:34
uvařila 16. 3. 2009 14:26
uvařila 16. 3. 2009 14:20
uvařila 16. 3. 2009 13:41
uvařila 16. 3. 2009 13:40
uvařila 16. 3. 2009 13:38
uvařila 16. 3. 2009 13:37
uvařila 16. 3. 2009 12:33
Dala jsem jen míň cukru, asi 1 lžíci , a přisolila.