Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ hazel, před 5 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dobry vecer, u nas dnes pastyrsky kolac a zeleny salat,…“ hazel, před 6 hodinami
„Dobrý večer😊, my jsme dnes k obědu měli bramborovou kaši a…“ MarcelaPa, před 13 hodinami
„Dnes jsem si připadala jako blázen, takové parno a já vařím…“ tara23, před 19 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
16. 10. 2024 07:51
No a Roztoky jsou spíš průmyslová vesnice. Moc polí tady nebylo, akorát vzpomínám že za zahradou několik let byl hrách. To byla dobrota
A z domova jsem zvyklá dávat do všeho máslo a smažit na sádle hlavně řízky. Olivový olej dávám do salátů. Pak ještě občas používám řepkový olej a slunečnicový. Nic jiného nekupuji
16. 10. 2024 07:49
16. 10. 2024 05:58
Jaký byl ohlas na koláčky - určitě zmizely rychlostí blesku.
Přeji Ti krásný den.
15. 10. 2024 21:43
Na Silvestra rano jsme delali takove male bucticky a plnene makem a upecene jsme je namaceli v tomto syrupu z repy a obalovali v ustrouhanem perniku. No ty byly tak dobre, uplne ted citim tu vuni.
Zajimavy recept na salat.
15. 10. 2024 21:31
Diky ze jsi to sem pridala
15. 10. 2024 21:20
My mame dnes gnocchi se zelim a slaninou a dokonce jsem upekla svestkovy kolac. Meli jsme navstevu tak aby bylo neco ke kave.
Vcera ten krocan byl vyborny, meli k tomu ruzne nadivky, vsechny pecene mimo krocana, opecene mini brambory a ruzne salaty. Kazda z devcat udelala neco a vsem se to moc povedlo a vsichni byli spokojeni. Ja jsem jeste prinesla ty moje spenatove pusinky a ty kolacky. Bylo to hezke posezeni. Prijeli jsme domu az v 11 v noci
15. 10. 2024 17:19
A jaký byl krocan?
15. 10. 2024 16:57
15. 10. 2024 15:44
15. 10. 2024 14:37
15. 10. 2024 12:45
15. 10. 2024 11:32
Houbovku máme taky rádi,ale už houbičky nemám, co jsme dostali,tak jsem nasušila na zimu
15. 10. 2024 09:49
tara23: jaancaa1407: přidávám se k vám - houby jsem měla jako smaženici, včera v rizotu, a na omáčku mám také chuť (ještě mi jich pár zbylo). Petrovi jsem včera dělala čínu a dnes chce kuřecí řízek s brkaší.
15. 10. 2024 08:49
Dneska nevařím, zbylo od včerejška. Za chvíli jdu na masáž.
15. 10. 2024 07:39
Předchozí 1 … 453 454 455 456 457 … 2914 Další