Rychlá večeře s východním nádechem

yanull Kuchařka: yanull

Zeleninová jídla 11 názorů

Suroviny

Mražená zelenina Wok classic
rýžový papír
niva
krabí tyčinky
grilovací koření na zeleninu
sojová omáčka
Recept si zatím oblíbilo 21 kuchařů

Postup přípravy receptu

 1. Na navlhčený rýžový papír jsem dala špalíček nivy, hrstku zeleniny, krabí tyčinku.

 2. Zeleninu jsem lehce okořenila, ale nesolila, protože sůl byla v koření a niva je také dostatečně slaná.

 3. Vše jsem narovnala do vymaštěného pekáčku, zastříkla sojovou omáčkou a malinko podlité a přikryté jsem dala zapéci do vyhřáté trouby.

Poznámka

Toto byl můj první pokus s rýžovým papírem a chtěla jsem ho vyzkoušet nějak jednoduše. Zeleninu i krabí tyčinky jsem do balíčku dala mražené a byla jsem překvapena, jak z něj byla zelenina dobrá a lehce křupavá. Niva byla jako pojítko chutí. I když to byl pokus, určitě se k tomu receptu vrátím. Napíši upřímně, že dřevorubce tímto nenasytíte, ale i synek, který má nejraději zeleninu přepasírovanou přes čuníka, prohlásil, že to bylo moc dobré. Kdo chcete, vyzkoušejte.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 13 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Rychlá večeře s východním nádechem

 • Irrena Irrena

  Yanullko denska je mám připravené do trouby, jen jsem udělala trochu jinou náplň, dala jsem kuřecí maso se zeleninou WOK a koření;-):yes:

  Odpovědět

 • kudlova3 kudlova3

 • yanull yanull(autor receptu)

  Děkuji všem za milé i vtipné komentáře a přidělené bodíky. :-K Papír jsem měla z Kauflandu, byl kulatého tvaru, více asi vhodný na masové závitky, uvítala bych ho čtvercový nebo obdélníkový. Při tom zapékání je třeba dbát, aby zůstal vláčný, jinak si myslím, že by nebyl dobrý. Nemusí se příliš podlívat, protože mražené suroviny si v tom balíčku udělají svoje vlastní mikroklima :-p:-)

  Odpovědět

 • AniCiz AniCiz

  :yes::-K dnes udělám k obědu,děkuji za inspiraci

  Odpovědět

 • Dagmar Dagmar(neregistrovaný)

  Rýžový papír se dá asi koupit i u vietnamského obchodníka, alespoň já tam koupila. Zkoušela jsem dělat závitky podobné těm jejich. S papírem se dobře pracuje a i výsledek byl podobný.

  Odpovědět

 • Jenda1 Jenda1

  Jani, průklepák a kříďák jsem zažil, xerák používám a rýžák, coby kartáč, je mi taky blízký (byl jsem na vojně). A za recept s rýžovým papírem posílám další bodík. :-!:-)):yes::yes::yes: +8

  Odpovědět

 • ruzena ruzena

  Zajímavý recept:yes:rýžový papír mají u nás v kauflandu,ale ještě jsem neměla odvahu si ho koupit a něco s tím udělat:-p;-):-D:yes:

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Rýžový papír jsem ještě neměla možnost vidět a tak jsem z něj ještě nic nezkoušela. Každopádně recept vypadá zajímavě;-):yes:

  Odpovědět

 • aranosi aranosi

  Vyzkouším:-K+3 bodík

  Odpovědět

 • faraonka faraonka

  :-K:yes:perfektni zas neco jineho a docela jednoducheho

  Odpovědět

 • zizala zizala

  Díky za tip, závitky z rýžového papíru máme rádi, zkusím podle Tebe :-p;-):yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: rychlá večeře rychlá večeře z kuřecího masa rychlá jídla rychlá zeleninová večeře slaná večeře zeleninové večeře rychlá zeleninová jídla rychlá a dobrá večeře rychlá dobrá večeře zeleninová večeře rychlé zeleninové večeře dobrá rychlá večeře rychlá slaná večeře vecere z kureciho masa rychlá a dobrá jídla rychlá dobrá jídla večeře ze zeleniny co s rýžovým papírem rychla večeře s kuřecího masa rychla vecere zelenina