Sójové plátky se žampiony a sýrem
Recept ještě nebyl hodnocenPlátky sóji si uvaříme podle návodu na sáčku. Část vývaru si ponecháme, část vylejeme. V hrnci si na trošce oleje, nebo másle osmažíme cibuli se žampiony, posolíme,…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 1 498 kJ / 358 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 44,00 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 0,00 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 44,00 g |
| Tuky | 2,00 g |
| – nasycené | 0,20 g |
| – nenasycené | 1,20 g |
| –– mononenasycené | 0,40 g |
| –– polynenasycené | 0,80 g |
| ––– omega 3 | 0,00 g |
| Vláknina | 18,00 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 1 mg |
| Sůl | 0,00 g |
| Sacharidy | 32,00 g |
| – cukry | 2,00 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
Plátky sóji si uvaříme podle návodu na sáčku. Část vývaru si ponecháme, část vylejeme. V hrnci si na trošce oleje, nebo másle osmažíme cibuli se žampiony, posolíme,…
MARINÁDA: Kečup, hořčici, prolisovaný česnek, olej, sůl a koření smícháme dohromady. Kdo má rád ostřejší chuť, může přidat na kolečka nakrájenou chilli papričku. …
Marinované sojové plátky potěší všechny, kdo hledají chutnou a sytou bezmasou variantu. Díky výraznému ochucení mají plnou chuť a snadno zapadnou do běžného jídelníčku i…
Sojové plátky, nebo nudličky si uvaříme podle návodu na obalu. Můžeme přidat jakékoliv oblíbené koření+ kostku masoxu. Játra si očistíme a nakrájíme na nudličky. K nim…
Dáme si vařit 3 litry vody, dvě kostky bujónu a případně dosolíme, kdyby voda nebyla dost slaná. Když se voda vaří, nasypeme celý obsah pytlíku plátků do vody a vaříme…
Dáme si vařit 1,5 litru vody, do které dáme dva stroužky česneku (nakrájet nebo prolisovat), dvě kostky bujónu a případně dosolíme, kdyby voda nebyla dost slaná. Když se…
Postup přípravy receptu Dáme si vařit vývar, do kterého přidáme dva stroužky prolisovaného česneku a osolíme. Když se voda vaří, nasypeme celý obsah pytlíku sójových…
Sójové plátky zalijte 1 litrem vody, osolte, opepřete, přidejte půlku cibule, 2 stroužky česneku a vařte asi 20 min. Potom plátky slijte, vymačkejte a nakrájejte na…
Rychlé, syté a plné chutí. Tohle jídlo spojuje křupavou zeleninu, rostlinné bílkoviny a sametově jemnou arašídovou omáčku do jednoho voňavého asijského talíře. Ideální…
Do hrnce nalijeme přiměřeně vody, vhodíme kelímek bujónu, dost osolíme, opepříme a přidáme několik střiků sójové omáčky. Když se voda začne vařit, přidáme sójové plátky…
Do vroucí vody dáme rozpustit kostku bujónu a přidáme sojové plátky. Povaříme asi 15-20 minut, necháme ve vývaru chvíli stydnout, potom plátky vymačkáme, osolíme,…
Sojové plátky připravíme dle návodu, který je na obalu (já dám do hrnce plátky, sůl, pepř, dám vařit vodu do konvice, zaliji to a nechám tak deset minut, aby plátky…