Čočka na divoko s karamelizovanou balsamico cibulí
Recept ještě nebyl hodnocenNejdříve si namočte suchou čočku. Požadované množství čočky přeberte od nečistot a vypláchněte vodou, dokud není voda úplně čistá. Pak na čočku natočte dostatečné…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 0 kJ / 0 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 0,00 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 0,00 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 0,00 g |
| Tuky | 0,00 g |
| – nasycené | 0,00 g |
| – nenasycené | 0,00 g |
| –– mononenasycené | 0,00 g |
| –– polynenasycené | 0,00 g |
| ––– omega 3 | 0,00 g |
| Vláknina | 0,00 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 0 mg |
| Sůl | 0,00 g |
| Sacharidy | 0,00 g |
| – cukry | 0,00 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
Nejdříve si namočte suchou čočku. Požadované množství čočky přeberte od nečistot a vypláchněte vodou, dokud není voda úplně čistá. Pak na čočku natočte dostatečné…
V masně si vybereme plecko podlouhlejšího tvaru, nebo si z většího zakoupeného kusu můžeme potřebný kus vyříznout.Mrkev a celer nastrouháme na hrubém slzičkovém…
Játra nakrájíme na kousky, cibulku opečeme do sklovita na plátku másla, zbylé máslo dáme stranou. Na cibulku vhodíme rozvonět rozmarýn a přidáme játra, opepříme, necháme…
Formičky, nebo misky ve kterých budeme“hruškové mlsání“chladit vyložíme potravinářskou folií, nebo sáčkem, pro pozdější snadné vyklopení. Silikonové vykládat nemusíme. …
Na začátku uvaříme hodně silnou kávu. Následně vezmeme dortovou formu, kterou vyplníme potravinářskou fólií. Postupně namáčíme piškoty do kávy (zlehka, nechceme, aby se…
Do hrnku o obsahu 2,5 dl nalijeme převařenou vodu a rozmícháme v ní kostku bujónu. Necháme vychladnout. Do misky si vyklopíme majonézu, osolíme a opeříme a přilejeme…
Formičky, nebo misky ve kterých budeme“sladké mlsání“chladit, vyložíme potravinářskou folií, pro pozdější snadné vyklopení. Silikonové vykládat nemusíme. Do hrnce…
Dort ve tvaru lahve peprmintky je sladké překvapení, které potěší srdce i oči oslavence. Spojuje hravý nápad, pečlivou práci a kouzlo domácí tvorby, díky kterému se z…