Šunkofleky se zakysanou smetanou
Recept ještě nebyl hodnocenTyto šunkofleky mají modernější podobu, přesto neztratily svou poctivou jednoduchost. Uzené maso opečeme s cibulkou, čímž zvýrazníme chuť, a zakysaná smetana dodá…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 1 509 kJ / 361 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 12,00 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 0,00 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 12,00 g |
| Tuky | 1,20 g |
| – nasycené | 0,40 g |
| – nenasycené | 0,30 g |
| –– mononenasycené | 0,15 g |
| –– polynenasycené | 0,15 g |
| ––– omega 3 | 0,10 g |
| Vláknina | 2,90 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 2 mg |
| Sůl | 0,00 g |
| Sacharidy | 74,00 g |
| – cukry | 2,00 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
Tyto šunkofleky mají modernější podobu, přesto neztratily svou poctivou jednoduchost. Uzené maso opečeme s cibulkou, čímž zvýrazníme chuť, a zakysaná smetana dodá…
Zapečené šunkofleky se sýrem jsou sytým a jednoduchým jídlem, které si oblíbí celá rodina. Uvařené těstoviny promícháme se šunkou, sýry a kukuřicí, zalijeme vaječnou…
Tradiční šunkofleky „klouzáky“ jsou jednoduchým a sytým jídlem české kuchyně. Uvařené fleky promícháme s osmaženou cibulí a uzeným masem a podáváme je s kyselou okurkou…
Vychutnejte si poctivé domácí šunkofleky podle receptu babičky Růženky. Kombinace uzeného masa, domácích flíčků a tajné ingredience v podobě vařených brambor vytváří…
Češi jsou národ národ houbařů. Těší nás houby sbírat a ještě raději konzumovat. Těstoviny, uvařené al dente, smícháme s restovanou slaninou a houbami, zalijeme vejcem,…
2 velké cibule nakrájíme nadrobno, uzené maso na větší kostičky. Sýr nastrouháme na hrubém struhadle a menší část odebereme stranou na závěrečné dokončení. Vejce…
Hledáte tip na poctivý rodinný oběd? Zapečené flíčky se žampiony, slaninou a pórkem jsou sázkou na jistotu. Stačí je zalít vaječnou směsí, upéct dozlatova a podávat s…
U tohoto korpusu je velice důležité šlehání, jelikož je bez kypřícího prášku, sníh musí být opravdu pevný. Postup dodržujte, jinak se korpus nepovede. Vejce rozdělíme…
Voňavé šunkofleky s bramborami a uzeným masem jsou skvělým tipem na vydatný rodinný oběd. Uvařené těstoviny prokládáme bramborami, přeléváme cibulovou zálivkou a nakonec…
Voňavé šunkofleky s houbami a uzeným masem jsou skvělým tipem na vydatný rodinný oběd. Uvařené fleky promícháme s restovanou směsí, zalijeme vejci se smetanou a vše…
Poctivé šunkofleky připravené v domácí pekárně potěší všechny milovníky tradiční české kuchyně. Uvařené fleky promícháme s uzeným kolenem, zalijeme vejci se smetanou a…
Dle návodu uvaříme těstoviny, ale opravdu al dente - tedy na skus a spíše tvrdší, můžeme přidat koření na těstoviny. Na tuku orestujeme červenou cibuli, přidáme houby,…
Na sádle spěníme nadrobno nakrájenou cibuli. Vložíme vepřový bok, který jsme osolili,okmínovali a opepřili. Dáme do vyhřáté trouby na 220 °C a pečeme asi 50 min až 1 hod…
Šunkofleky patří k oblíbeným jídlům, která nás provázejí už odmala. Jednoduché suroviny, vůně uzeného masa a těstoviny zapečené s bohatou dávkou sýra vytvářejí pokrm,…
Jednoduché šunkofleky se sýrem, šunkou a bylinkami potěší každého milovníka zapečených těstovin. Uvařené fleky promícháme s kvalitní šunkou, zapečeme a nakonec zalijeme…
Pořádně zapečené šunkofleky s uzeným masem, křupavou slaninou a parmezánem skvěle zasytí a zachutnají celé rodině. Uvařené fleky promícháme s masovou směsí, zalijeme…
Nudle nebo flíčky uvaříme se lžící oleje ve slané vodě podle návodu a přecedíme. Cibuli pokrájíme a orestujeme na sádle z domácího zavařeného masa, přidáme kousky…
Křupavé opečené těstoviny a šunka s horkým rozteklým sýrem jsou stálice zimních večerů a ukázkou hřejivého rodinného jídla z jednoho pekáče. Pro odlehčení si k nim…
Voňavé šunkofleky s uzenými kuřecími stehny a krémovou zálivkou jsou skvělým tipem na sytý rodinný oběd. Fleky uvaříme ve vývaru z masa, promícháme s obranými stehny a…