Kuřecí maso s ananasem, hráškem a kukuřicí

Suroviny

kuřecí prsa
1/4 ananasu na 1 porci
kukuřice (mražená)
hrášek (mražený)
cibule
olivový olej

Postup přípravy receptu

 1. Na olivovém oleji si orestujeme cibulku. Přidáme kuřecí maso, které zprudka osmahneme. Přidáme kukuřici, hrášek a ananas a asi 10 minut podusíme. Podáváme s oblíbenou přílohou.

Komentáře k receptu Kuřecí maso s ananasem, hráškem a kukuřicí

 • Dana61 Dana61(neregistrovaný)

  Navir::yes::-D

  Odpovědět

 • Navir Navir

  Vlasta:...Si to dej s chlebem a nepruď:-S

  Odpovědět

 • Dana61 Dana61(neregistrovaný)

  jednoduchý a velmi dobrý recept:yes::-D my k tomu máme rádi opečené brambory.Jenom nechápu výraz Vlasty, že brambory jsou nepodařená nejedlá příloha:-O jako většina obyvatel této země, my tedy brambory jako přílohu používáme a prohlašuji, že brambory jsou jedlé:-D ovšem ty zelené kuličky, co narostou po odkvětu na hrachovině jsou opravdu jedovaté a ty my nejíme;-)

  Odpovědět

 • Vlasta Vlasta(neregistrovaná)

  Rozhodne nie s varenými zemiakmi! To ku kuraciemu mäsu vôbec nejde (a je otázne, či to vôbec ide k niečomu).
  Je škoda pokaziť recept s nepodarenou (nejedlou) prílohou.

  Odpovědět

Tématické fráze: kuřecí maso s kukuřicí kuřecí maso s hráškem maso s kukuřicí maso s kukuřicí a hráškem kuřecí maso recepty recepty na kuřecí maso s ananasem kuřecí maso s hráškem a kukuřicí kuřeci maso na ananasu kuřecí nudličky s hráškem a kukuřicí recepty kureci maso s hraskem kuřecí maso, ananas recepty z křecích prsou kreci s ananasem kuřecí maso s ananasem maso s ananasem,hráškem a kukuřicí kuřeci nudličky s ananasem a kukuřici recept na křecí prsa křečí a ananasem recepty na opečenou kukuřici maso ananas