Tvarohový dezert s ovocem

terezicka1 Kuchařka: terezicka1

Moučníky , Dezerty, zákusky, poháry 2 názory

Suroviny

1 tvaroh
1 zakysaná smetana
půl hrnku granka
4 kostičky čokolády
200 g ovoce mraženého nebo čerstvého
cukr dle chuti
lžička škrobu
3 lžíce vody
Recept si zatím oblíbilo 17 kuchařů

Postup přípravy receptu

  1. Připravíme nejprve ovoce. V kastrůlku povaříme krátce ovoce s cukrem, vodou a čokoládou. Nakonec přidáme škrob. Provaříme. Můžeme přidat pár kapek citronové šťávy.

  2. Připravíme dvě mísy. V jedné rozděláme tvaroh se zakysanou smetanou. Promícháme do jemné konzistence a půlku dáme do druhé mísy. Přidáme granko a promícháme. Do druhé poloviny, kde granko není, přidáme trochu cukru.

  3. Připravíme skleničky a vrstvíme na sebe. Vystydlé ovoce, světlou část tvarohové směsi, na to tmavou a zase ovoce. Vrstvíme na sebe, dokud nic nezbyde. Zdobíme strouhanou čokoládou.

Poznámka

Další mé recepty http://vareniapeceni.cz/najdete zde:

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 187 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Tvarohový dezert s ovocem

Tématické fráze: tvarohový dezert do skleničky ovocný dezert dezerty s ovocem dezert s ovocem tvarohovy dezert dezert s tvarohem a ovocem ovocne dezerty recepty ovocný dezert dezerty s tvarohem tvarohovo ovocný dezert dezert s tvarohem tvarohové dezerty tvarohový dezert do skla ovocný dezert do skleničky tvarohovy ovocny dezert dezert z tvarohu dezert z tvarohu a ovoce tvarohový desert s ovocem tvarohové dezerty do skleničky zvarohový dezert s ovocem

Zapomněl/a jsem heslo