Tvarohový dezert s ovocem

Suroviny

1 tvaroh
1 zakysaná smetana
půl hrnku granka
4 kostičky čokolády
200 g ovoce mraženého nebo čerstvého
cukr dle chuti
lžička škrobu
3 lžíce vody

Postup přípravy receptu

  1. Připravíme nejprve ovoce. V kastrůlku povaříme krátce ovoce s cukrem, vodou a čokoládou. Nakonec přidáme škrob. Provaříme. Můžeme přidat pár kapek citronové šťávy.

  2. Připravíme dvě mísy. V jedné rozděláme tvaroh se zakysanou smetanou. Promícháme do jemné konzistence a půlku dáme do druhé mísy. Přidáme granko a promícháme. Do druhé poloviny, kde granko není, přidáme trochu cukru.

  3. Připravíme skleničky a vrstvíme na sebe. Vystydlé ovoce, světlou část tvarohové směsi, na to tmavou a zase ovoce. Vrstvíme na sebe, dokud nic nezbyde. Zdobíme strouhanou čokoládou.

Poznámka od kuchařky

Další mé recepty http://vareniapeceni.cz/najdete zde:

Komentáře k receptu Tvarohový dezert s ovocem

Tématické fráze: tvarohový dezert do skleničky ovocný dezert dezerty s ovocem dezert s ovocem tvarohovy dezert dezert s tvarohem a ovocem ovocne dezerty recepty ovocný dezert tvarohové dezerty dezerty s tvarohem tvarohovo ovocný dezert ovocný dezert do skleničky dezert s tvarohem tvarohový dezert do skla tvarohovy ovocny dezert dezert z tvarohu a ovoce dezert z tvarohu tvarohový desert s ovocem tvarohové dezerty do skleničky zvarohový dezert s ovocem