Tvarohový fitness dezert

Sladká jídla Doba přípravy: 30 minut 6 názorů

Sladká jídla Doba přípravy: 30 minut 6 názorů

Suroviny

2 nizkotučné tvarohy
bílý jogurt
3 ks vejce
1 bal.vanilkový pudink
2 lžíce kakaa
ovoce podle chuti
aroma nebo sladidlo

Postup přípravy receptu

 1. Tvarohy ušleháme s vejci, přidáme 4 lžíce bílého jogurtu a vanilkový pudink a šlehame do hladka. Přidáme aroma nebo sladidlo dle chuti.

 2. Poté rozdělíme na dvě části. Do jedné přidáme dvě lžíce kakaa.

 3. Do dortové formy dáme pečící papír. Těsto lijeme jedno přes druhé postupně. Světlé, tmavé, světlé, tmavé... Dáme do rozehřáté trouby na 170 stupňů na 20 minut a potom ještě cca 30 minut na 150 stupňů. Ke konci už radši hlídat.

Komentáře k receptu Tvarohový fitness dezert

 • kolicek kolicek

  Iveta76: :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
  AHA

  Odpovědět

 • Lubik Lubik(autor receptu)

  Iveta76: Nechci vám kazit vaše recepty, ale od vás ten recept rozhodně není. Byla to improvizace z mé strany ze surovin co byly doma.. A ono ejhle ono to chutná. :-)

  Odpovědět

 • Iveta76 Iveta76

  Jsem ráda, že se recept líbí, ale bylo by slušné přidat odkaz od koho je. Tento recept vymyslela má dcera a byl uveřejněný v Pošli recept pod názvem "Bezlepkový cheesecake" Jinak pro p. Kvety, v receptu je to takto: vzniklé těsto rozdělíme na dvě části, do menší vmícháme kakao. Doprostřed formy střídavě vrstvíme po lžících těsta - začínáme bílým. Koláč můžeme ozdobit ovocem.

  Odpovědět

 • Kvety Kvety

  Sice je na fotce vidět, že ovoce se dává nahoru na těsto, ale stejně si myslím, že když je ovoce uvedeno v ingrediencích, mělo by být i v postupu. A postup lití těsta také není úplně jasný. Těsto lijeme jedno přes druhé může být vždy jedna vrstva světlého a jedna tmavého. Nebo taky to může být trochu tmavého těsta do středu formy, do něj trochu světlého, atd, střídavě obě těsta, až se "roztečou" po celé formě. Možná by bylo dobré postup nafotit. Ale jinak super, dezert bez mouky, to je pro bezlepkovou dietu skvělé.

  Odpovědět

 • lencas lencas

  není moc tuhý?

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

Tématické fráze: tvarohovy dezert tvarohový dezert bez mouky zdravý tvarohový dezert dietní tvarohový dezert fitness recepty fitness recepty z tvarohu fitness tvarohový koláč bez mouky fitness tvarohový cheesecake dezert z tvarohu zdravé tvarohové dezerty dezerty z tvarohu fitnes recepty dietní dezert z tvarohu tvarohove dezerty tvarohové dezerty recepty tvarohový dezert recept dietní tvarohove dezert dezert s tvarohem tvarohovy dietni dezert zdravý dezert z tvarohu