Rybí polévka II.

Polévky Doba přípravy: 20 min 5 názorů

Polévky Doba přípravy: 20 min 5 názorů

Suroviny 4 porce

1 litr vody
100 g kořenové zeleniny (mrkev, celer, petržel)
1/2 menší cibule
muškátový květ
sůl
20 g másla
1 vajíčko
1 plátek kapra (pokud máte mlíčí nebo jikry nebo hlavu můžete použít i toto)
petrželka nebo pažitka

Postup přípravy receptu

 1. Zeleninu s cibulkou osmahneme na másle. Přilijeme vodu a přidáme kapra a sůl. Vaříme tak 20 minut (až změkne zelenina).

 2. Po uvaření vyjmeme kapra, obereme maso a dáme zpět do polévky. Polévku ochutíme muškátovým květem, popřípadě solí a přidáme petrželku nebo pažitku.

Komentáře k receptu Rybí polévka II.

 • leonida48 leonida48

  Super udělám i když bydlím sama. Klidně si ji dám i na druhý den.<3

  Odpovědět

 • maris maris

  pipre, spagetko, asi se budeme muset sejít a uvařit si ji pro sebe.:-)) U nás ji jím taky jen já:-S.Škoda, že bydlíme tak daleko od sebe:-(

  Odpovědět

 • spagetka spagetka

  Asi jako pipre ...:-(, já bych si klidně dala ;-):-p:yes:

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  U nás ji taky nikdo nejí, jen dcera a kámoš, tak ji vařím každý rok, ale vývar cedím, aby tam nebyly kosti a zahušťuji většinou smetanou, ale vím, že nemusí být. Hezký recept, Verčo;-):yes:

  Odpovědět

 • pipre pipre

  Škoda, že doma rybí polévku nechtějí a jen pro sebe si ji dělat nechci. Jinak ji mám moc ráda a tobě 1. bodík, vypadá dobře:yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: rybí polévka jak uvařit rybí polévku rybí polévka z kapra video recept rybí polévka rybí polévka recept jak uvařit rybi polevka jak uvařit rybí polévku. skořicový čaj recept recepty rybí polévka rybí polévka z kapra recept na rybí polévku mlíčí z kapra do polévky rybí polévky rybí polévka z kapra-top recepty rybí recepty kapr- jikry mlíčí uvařit rybí polevku rybí polévka kuchařka pro dceru recepty na rybí polévky rybí polévka z kapra recept top rybi polévka z kapra top