Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sušenky: Sladké křupavé potěšení nejen ke kávě

Sušenky: Sladké křupavé potěšení nejen ke kávě

Sušenka neboli "cake" z anglického slova, patří mezi velmi oblíbené moučníky, které skvěle doplní vaši oblíbenou chvilku u kávy nebo z nich připravíte dokonalý základ na cheesecake, nebo jiné dezerty. Příprava a pečení sušenek je velmi snadné, stačí vám jen základní suroviny, které má jistě každá šikovná hospodyňka doma. A co takhle zapojit i vaše nejmenší? Určitě vám rádi pomohou! Jejich tvar i chuť je pouze ve vašich rukách, do těsta můžete přidat oříšky, čokoládu nebo třeba ovoce. 

Sušenky jako základ cheesecake dortu

Dokonale sladké sušenky můžete využít jako skvělý, rychlý a chutný základ pro výrobu cheesecaku, poháru nebo jiných dezertů. Stačí je pouze správně rozdrtit, rozmístit a zalít rozpuštěným máslem - žádná věda, že ? 

Osvědčené recepty na domácí sušenky

Sušenky můžou mít mnoho podob, chutí a variací. Mezi velmi známé a oblíbené sušenky řadíme cookies sušenky, které se tvarují do kulatého tvaru a do těsta se přidávají kousky čokolády, ořechů nebo ovoce. Krásná a povedená obměna sušenek zvaných crinkles, které se také tvarují do kulatého tvaru ale po upečení mají typický popraskaný vzor na povrchu, který vypadá úchvatně. Pokud máte nejraději typické klasické sušenky, určitě vyzkoušejte tenhle jednoduchý ale skvělý recept

 

Více

1 2 3 4

Další témata

Další recepty

Marie

Náhodný recept Zobrazit více

Nejnovější recepty Více