Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

14 pomazánek na chlebíčky: Máme pro vás oblíbený výběr z našeho receptáře
Zdroj: Toprecepty

Pomazánky jsou velmi žádané a oblíbené, a to nejen kdykoliv v průběhu roku na svačiny nebo večeře, ale i při slavnostních příležitostech a v situacích, kdy čekáme návštěvu a chystáme se na společnou oslavu. Každý máme určitě své nejoblíbenější favority, ale můžete nahlédnout i do našeho přehledu. Možná si vyberete další pomazánku, kterou si u vás doma zamilujete.

Mezi nejoblíbenější patří pomazánky, které se dávají na chlebíčky pod šunku, vajíčko a další oblohu. Jejich základem jsou často vařené brambory. Známe ale celou řadu dalších pomazánek, které stačí ozdobit jen kouskem zeleniny a přesto po nich každý s chutí sáhne. Ať už je to pomazánka česneková, tuňáková, vajíčková nebo třeba salámová, určitě si každá najde své příznivce. Můžete si vybrat, na co máte chuť.

Sýrové pomazánky se dělí na dvě základní skupiny. První jsou recepty z měkkých sýrů, nejčastěji žervé, lučiny, cottage nebo taveného sýra. Druhou skupinu tvoří tvrdé a poloměkké sýry jako parmazán,… Podívejte se na všechny sýrové.

 

1/14

1/14

Silvestr a vítání nového roku

Silvestrovské oslavy jsou časem radosti a společných chvil, s čím je spojeno nejen pití, ale i vzpomínání a chutné pokrmy. Receptů na zpříjemnění loučení se starým rokem a vítání toho nového je velké množství. Od tradičních pochoutek po originální kulinářské kreace. 

Inspirujte se:

Chlebíčky | Jednohubky | Pomazánky | Lahůdky z listového těsta | Slané pochoutky 

Komentáře

Přidat komentář

Přidat komentář

Další tipy a triky

Marie

Náhodný recept Zobrazit více

Nejnovější recepty Více