Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Míša řezy, které vždy přijdou k chuti. Jak připravit jejich zjednodušenou verzi - dezert ve skleničce
Top recepty

Míša řezy jsou tvořeny třemi vrstvami - kakaovým piškotem, svěží a lahodnou tvarohovou vrstvou a nakonec čokoládovou polevou. Tento osvědčený a léty prověřený moučník nejspíš známe ještě ze svého dětství.

Míša řezy na plechu

"Míšu" podle našich receptů připravíme ve formě řezů, dortu i v jednoduché variantě - do skleničky. Aby řezy s čokoládovou polevou pěkně vypadaly i po nakrájení a poleva nám nepopraskala, použijeme ostrý nůž, který před krájením krátce nahřejeme.

Míša řezy - bez lepku, bez prášku, odlehčené

V našem receptáři najdeme výběr dalších receptů, jak připravit Míša řezy v bezlepkové variantě, bez kypřícího prášku nebo odlehčené. Navíc si můžeme přečíst zajímavé diskuze pod jednotlivými recepty, které nám pomohou vyvarovat se zbytečných chyb v postupu.

Dorty podle Míša řezů

Pokud hledáme recept na něco dobrého pro slavnostní příležitosti, nabízí se nám vyzkoušet Míšu v dortové formě. Ozdobený čokoládovou polevou bude vypadat a chutnat moc dobře. Navíc jeho příprava nebude náročná. Hotový dort dozdobíme podle své fantazie.

Míša řezy ve skleničce a poháru, zastudena

Když spěcháme a máme málo času na přípravu pečeného dezertu, je zjednodušený Míša dobrou volbou. Můžeme připravit Míšu do skleničkys jeho přípravou nám rády pomohou i děti. Tento chutný dezert určitě potěší i návštěvu. 

Míša řezy jsou jedním z moučníků, u kterého stojí za to, zařadit ho do rodinného receptáře. Určitě se k němu budeme rádi vracet a chystat ho při různých příležitostech.

Komentáře

Nejsou zde žádné komentáře.

Přidat komentář

Přidat komentář

Další tipy a triky