Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Nové komentáře za posledních 7 dnů

Vypadá to lákavě, skvělý způsob, jak využít jahody v sezóně. 😊

To je super nápad na lehký letní dezert s ovocem. 🤗

Moc hezký sladký dezert, který určitě stojí za vyzkoušení. 😊

Hezky barevné a chutné.

Lucie301: v Řecku jsem dostala už i před mnoha léty frappe maximálně s kopečkem ŠLEHAČKY.
To co prodávají u nás se zmrzlinou se nazývá LEDOVÁ káva. Tu nemám ráda. Frappe dělám doma v letních vedrech spoustu let

Sallymera: nemáte pravdu. Frappe není drcený led. Frappe je to, čemu se zde říká ledová káva. Může se navrch přidat ještě šlehačka.

sikulka7: Dobrý den. Máte pravdu, že spousta lidí dává přednost domácímu vývaru nebo vaří úplně bez masoxu. V tomto receptu je to jen jedna z možností a lze ho bez problémů vynechat.

Eva007: Klidně můžete použít jen máslo. Olivový olej je v receptu jen v malém množství a pomáhá při opékání cibulky.

Můj oblíbený sendvič, ráda někdy vyzkouším 😊

Olivový olej tam fakt nedávejte.....

]